Школа і родина – два крила доброти і любові

У Збаразькій ЗОШ №2 впродовж Тижня родинного виховання відбулася низка цікавих та неординарних заходів: 12 травня організовано день відкритих дверей для батьків, відверті розмови про наболіле з директором школи, відкриті години для батьків, родинні свята, під час яких діти демонстрували свої досягнення та вміння.
Батьки мали змогу поспілкуватися з ієреєм Романом Сливкою на тему «Добра сім’я − невід’ємна складова християнського життя українців». Духовний наставник наголошував, що виховання дитини слід починати не 3-5-річного віку, а ще з лона матері. Коли в сім’ї панують спокій, любов, взаєморозуміння, а жінка, яка носить під серцем дитя, спілкується з Богом, то й дитина разом з нею прилучається до Бога, адже є з матір’ю одним цілим. Також отець Роман зазначив, що дуже важливим фактором родинного виховання є спілкування дітей з хрещеними батьками, духовний зв’язок та довіра між ними. Він застеріг батьків від надто гарячої любові, спрямованої на дітей, надмірної опіки або ж вседозволеності − усе це крайнощі, які шкодять гармонійному розвитку дитини.
Практичний психолог школи Галина Сливка переконували батьків, що читання жестів − найважливіша умова ефективного спілкування – за допомогою оригінальної презентації з демонстрацією особливостей міміки та жестикуляції, характерних для певних типів.
Зустріч із завідувачем сектором соціально-правового захисту дітей РДА Юрієм Мархивкою допомогла батькам зорієнтуватись, як виховувати законослухняних громадян, водночас не порушуючи їх прав.
Працівники Збаразької ЦРКЛ розповіли, як зберегти здоров’я дітей впродовж навчання у школі, наголосили на необхідності дотримання правильного режиму та здорового харчування.
13 травня школа розцвіла розмаїттям кольорів – у класних кімнатах була розгорнута виставка малюнків учнів 1-4 класів «Моя щаслива сім’я» у рамках «Кольорового дня».
14 травня відбулося спортивне свято за участю дітей, батьків і вчителів.
А в п’ятницю, 15 травня, на шкільному подвір’ї вирував благодійний ярмарок. Учні з батьками за символічну платню торгували домашніми смаколиками – власноруч випеченими пиріжками, тортами, хрустами. Школярики миттю розмітали фруктове желе, залите у пластикові скляночки. Особливим попитом користувалися на шкільній торговиці ті столи-прилавки, де всі ласощі продавали за гривню. Усі охочі смакували борщем від директора Ганни Альохіної, яким частували безкоштовно.
Як розповіла заступник директора Наталія Стасюк, кошти, зароблені на ярмарку, планують використати для ремонту актового залу та облаштування сцени, які вже давно потребують оновлення.
А ще цього дня у школі відбувалися уроки мудрості від батьків у рамках проекту «Навчання впродовж життя», на яких ті розповідали, як знання, здобуті в школі, допомогли їм у професійному становленні.Діти мали чудову нагоду поспілкуватися з цікавими людьми, засвоїти безцінні уроки доброти і милосердя, мужності і патріотизму.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *