• IMG_7430

Агрохолдинг «МРІЯ» і «ОТП Лізинг» відновили співпрацю

Агрохолдинг «МРІЯ» та «ОТП Лізинг» відновили співпрацю, яка була припинена восени 2014 року у зв’язку з технічним дефолтом, оголошеним «МРІЄЮ». Компанії досягнули взаєморозуміння і підписали нову лізингову угоду, відповідно до якої «ОТП Лізинг» передає «МРІЇ» техніку та обладнання на суму 2,8 млн. доларів.
Згідно з угодою, агрохолдингу «Мрія» будуть передані техніка та обладнання, вилучені раніше, у зв’язку з невиконанням Компанією зобов’язань попереднього договору. Термін угоди – один рік, з можливістю пролонгації. Переговори щодо повернення решти техніки та обладнання тривають.
«Наш основний пріоритет – відновити довіру партнерів до Компанії, – говорить Генеральний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський. – Підписання угоди з «ОТП Лізинг» дуже важливее для нас, оскільки це не лише вагомий крок у відновленні Компанії, а й позитивний сигнал для ринку про те, що «МРІЯ» знову стає надійним і відповідальним партнером».
Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин так прокоментував підписання договору: «Ми повірили новій команді «МРІЇ», значною мірою тому, що давно знаємо Саймона. У нього значний кредит довіри з боку ринку. Я дуже сподіваюся, що він та його нова динамічна команда виправдають нашу довіру. У них дуже важке завдання, але я впевнений – вони впораються».
Нагадаємо, що в лютому 2015 у зв’язку з невиконанням зобов’язань за кредитами, «МРІЯ Агрохолдинг» перейшов під контроль кредиторів. Комітетом кредиторів був призначений новий менеджмент, завдання якого – стабілізувати і відновити Компанію.
У березні 2015 року Генеральний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський заявив, що Компанія розраховує повністю відновити виробництво до 2017 року.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>