• 44

Збаразькі борці привезли з Острави командне “срібло”

Вихованці Збаразького ФСК «Чемпіон» нещодавно повернулись з нагородами із 14-го традиційного Міжнародного турніру пам’яті Джуріха Клепса, який відбувся 5-6 червня у чеському м.Острава.
У змаганнях взяли участь 170 спортсменів із 24 команд Чехії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Угорщини, України (команди Збаража і Тернополя). Збаражани − вихованці тренерів Петра та Євгена Королів зайняли друге загальнокомандне місце, поступившись господарям змагань. На третьому місці − спортивний клуб з м.Кошіце (Словаччина).
Серед молодших юнаків чемпіонами стали Назар Григоряк (вагова категорія 27 кг) та Арсен Цар (39 кг). Серед старших юнаків першість здобув Андрій Ткач (35 кг), який у фіналі зустрівся зі збаразьким борцем.
«Срібло» на цьому турнірі вибороли Влад Пожогін (54 кг), Віталій Адамович (40 кг), Роман Михайловський (76 кг), Антон Семенчук (35 кг).
Бронзові медалі здобули Олег Ключка (42 кг), Володимир Михайловський (69кг). Серед дорослих − Андрій Хариш, який вперше виступив у цій віковій категорії.
– До чемпіонів, − відзначив тренер Петро Король, − міг би на цей раз потрапити і Влад Пожогін. Йому не вистачило лише трішки віри в себе, в те, що він має усі підстави перемогти. Тобто для перемоги не достатньо фізичної підготовки, має бути ще й готовність духу, налаштованість на найвищий результат.
В Остраві наші спортсмени були нагороджені кубками, медалями, а ще отримали значний позитивний заряд від нових вражень, мандруючи вулицями красивого європейського міста.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *