• DSC_0006
  • DSC_0055
  • IMG_20150807_111714

Зарваниця окрилила підопічних Товариства Червоного Хреста

Оберемок яскравих приємних вражень подарувала поїздка до духовного Марійського центру, що в с.Зарваниця Теребовлянського району, учасникам поїздки, зорганізованої працівниками районної організації Товариства Червоного Хреста для своїх підопічних.
Кожен з них збагатив своє життя особливими і неповторними миттєвостями.
− За кілька годин, − поділилась думками Ярослава Зелінська, − ми стільки побачили, нам пощастило потрапити на Службу Божу, приступити до Святої Сповіді, до Причастя, нас священики благословили Святими Мощами та мирували. Помолились біля Чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької. Незважаючи на те, що комусь було нелегко підніматись по крутій горі, ми пройшли усі стації Хресної Дороги. Холодне джерело Св.Анни додало бадьорості. Словом, сподобалось усе, організація була чудовою.
− А я тут побувала вперше, − зізналась Ярослава Куплена, − якось раніше не випадало нагоди. Я дуже задоволена, вражена красою природи, усім побаченим тут, і особливо у дерев’яній церкві Монастиря. Все тут мене дуже зацікавило і хотілось би при нагоді приїхати сюди ще, і не один раз.
− Ми сьогодні, − відзначила Марія Корпан, − мали нагоду вшанувати Бога, і для себе знайти багато цікавого і приємного. Скільки б сюди не приїжджав, ніколи не буває достатньо. Ми раді, що поїхали з такими гарними людьми, які щиро піклуються про нас.
− Я побувала вперше і вражень − через край, − відзначила Галина Заєць.− Зачаровує надзвичайно гарна архітектура цього комплексу святинь. Дуже вдало побудована Хресна Дорога. Коли йдеш вгору стрімкою доріжкою і читаєш на кожній стації про страждання Ісуса Христа, то такі відчуття, ніби сам пережив їх.
Загалом відчувається, яка тут намолена атмосфера, як вона облагороджує усіх, хто сюди потрапляє. Я щиро вдячна нашим червонохрестівцям за їхню чудову ініціативу, за те, що так вміло додають фарб у наше одноманітне життя, за їхню турботу і доброту.
За словами голови РО ТЧХ Марії Милян, допомогли в організації заходу кошти, виділені німецькими колегами, внески членів нашої організації ТЧХ та благодійна допомога АТП-16140 (директор Ігор Волошин). − А також, − відзначила Марія Ярославівна, − ми дякуємо нашій постійній волонтерці Лесі Папурі, яка приготувала смачну випічку для спільного обіду. Проведений захід − уже другий із шести запланованих працівниками ТЧХ днів спілкування. Перша така зустріч відбулася у червні у приміщенні районної організації. Для наступних зустрічей організатори уже підшукують нові ідеї та можливості.

Ірина СИСКО

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *