• DSC_0055

Анатолій Качка: «Довіру до влади треба повертати реальними справами»

Минуло понад три місяці, як на посаду голови Збаразької райдержадміністрації було призначено Анатолія Качку. Чи достатньо було цього часу, аби пройнятися головними проблемами, над якими доведеться працювати, налагодити діалог із громадою? 100 днів – багато це чи мало? Що покладено в основу його повсякденної роботи, що уже вдалося реалізувати і про подальші перспективи діяльності Анатолій Ярославович розповів «Народному слову».


Анатолію Ярославовичу, Вам випало бути головою райдержадміністрації в непростий час: фактично реальна війна на Сході країни, тимчасові труднощі в економіці, адміністративно-територіальна реформа. З якими проблемами стикаєтесь на посаді і що найскладніше у Вашій роботі?
– Так. Реалії сьогодення і виклики часу з перших днів визначили основні пріоритети моєї роботи на посаді голови РДА. Ключовими завданнями були і є дотепер – мобілізація, адмінреформа, наповнення районної скарбниці, зокрема, за рахунок реєстрації суб’єктів господарювання за місцем здійснення діяльності, забезпечення надходжень від використання господарських дворів, надр та водних об’єктів, адже у нас тут свій фронт – економічний. Мусимо бути надійним тилом для захисників, які зараз на передовій боронять цілісність і незалежність України. Першочерговим завданням була організація всебічної підтримки учасників АТО та їх родин. Створили Раду підтримки бійців АТО, облаштували спеціальну кімнату, де воїнам та їхнім сім’ям надають інформаційно-консультативні послуги. Кожного вівторка збираємося разом із районними службами та установами, волонтерами, бійцями, аби обговорити актуальні питання, надати консультації, виділити одноразову матеріальну допомогу. Від початку шостої хвилі мобілізації кожного чоловіка, якого з військкомату відправляють у навчальні центри, особисто проводжаю. На кожній відправці є священики. За можливості приходять волонтери, молодь. Крім цього, допомагаю чоловікам перед мобілізацією працевлаштуватися, аби фінансове становище їхніх сімей за тимчасової відсутності годувальника не те що не погіршилося, а навпаки – покращилося. Роботою вдалося забезпечити уже понад два десятки чоловіків.
Звісно, нелегко сьогодні працювати, і в тому числі через те, що влада ще не відновила довіру в простих людей, вони розчаровані і зневірені. Довіру до влади треба повертати реальними справами. Вважаю, що це можна зробити і за умови, якщо усі задекларовані обіцянки виконувати. А ще краще менше говорити та не на словах, а на ділі доводити, що влада хоче і може змінити життя кожного громадянина на краще. Мусимо бути чесними з людьми. Двері мого кабінету завжди відкриті і будь-хто у будь-який час може зайти зі своїми клопотами і турботами. Крім того, стараюся кожного тижня виїзджати в села, зустрічатися з громадою, депутатами місцевих органів самоврядування. Готовий вислухати кожного і якщо можу допомогти, то обов’язково допоможу. І, знаєте, на посаді голови РДА мене найбільше вразило те, що люди вдячні навіть за невелику допомогу з боку влади. Дивуєшся, коли, розумієш, що роками не вирішувалося те чи інше питання людини, яке можна було вирішити за день-два. З іншого боку, подив викликає інертність очільників окремих місцевих громад, які мали би бути добрими менеджерами. На жаль, значна частина займає позицію – моя хата з краю і вперто не хочуть змін.
Щодо фомування команди, то було призначено нового керівника апарату та двох заступників. Як і пообіцяв активу та громадськості району під час мого представлення, кандидатури заступників виніс на громадське обговорення. Людей у команду підбирав не за квотним принципом, а за трьома основними критеріями: порядність, людяність, професіоналізм. Також це стосуватиметься керівників установ та організацій. Поки що нових облич у команді мало, але думаю, що вони найближчим часом з’являться. Не менш важливим завданням для мене було налагодження співпраці між РДА, районною та міською радами. Адже від конструктивізму в роботі цих гілок влади району багато залежить. Вважаю, що це мені вдалося зробити. У процесі роботи непорозумінь у співпраці з районною та міською радами немає, всі питання господарського характеру намагаємось вирішувати спільно. Сподіваюсь, так буде й надалі.
– Чи є в райдержадміністрації такі чиновники, хто взяв лікарняний і, не вписуючись до нової команди, досі не звільнений або довго не звільнявся?
– Не приховуватиму, є такі посадовці, які, передбачаючи своє звільнення, брали лікарняні листки. Зараз ці люди вийшли на роботу, працюють згідно з трудовим законодавством, адже, щоб звільнити когось, потрібні вагомі причини. Просто рубати з плеча не можна. Наразі нехай працюють, а їхня доля в РДА залежатиме від якості їхньої роботи.
– З якими проблемами стикаєтесь, втілюючи адмінреформу?
– Щодо реалізації адмінреформи на теренах району, то скажу, що процес об’єднання громад проходить складно, але в людей все більше і більше розуміння того, що за них вже ніхто нічого робити не буде. Треба вчитися відповідати самим за стан свого двору, вулиці, села. Однак, ставлення жителів тих чи інших сільських рад до створення в районі двох центрів об’єднання громад – у Збаражі та Вишнівці – не однозначне. Але у селах відбувається обговорення адміністративно-територіальної реформи, проводять сесії, щоб юридично закріпити рішення громади. Все більше людей починають розуміти фінансову вигоду такого об’єднання. Наразі більше бажаючих приєднатися до Збаража або залишити все як є і ні до кого не приєднуватися. Киданці мають амбітні плани стати об’єднаним центром громад. Під час зустрічей із керівниками сільрад особисто пояснюю, що громади-ініціатори об’єднання повинні надати економічне обґрунтування своїх пропозицій та ініцатив, тобто довести, що ці центри працюватимуть ефективно і є доцільність у їхньому створенні. Нікого примушувати об’єднуватись зі Збаражем чи Вишнівцем не будемо. Це має бути добровільне об’єднання, і сьогодні люди з розумінням ставляться до пропонованих змін. Зі свого боку ми надали очільникам територіальних громад усі необхідні методичні рекомендації щодо адмінреформи, чітко пояснили алгоритм створення громад. Основна вимога – щоб новостворені громади були економічно спроможними. Тож голови сільських рад мусять добре думати та все прорахувати. Вони беруть на себе персональну відповідальність за остаточне рішення і потім жителі сіл будуть з них питати, чому немає коштів на дорогу, школу, ФАП, чому не проводиться належне адміністрування послуг тощо. На мою думку, реформа все одно відбудеться, незважаючи на ряд труднощів та сумнівів, які висловлюють представники місцевого самоврядування, на чиї плечі лягло її виконання, та окремі не надто обізнані в цих питання політики. Тут основне – керуватися не емоціями чи політичною доцільністю, а обрахунками спроможності громад.
– Наскільки Збаражчина цікава для інвесторів?
– Працюємо на випередження, шукаємо самі інвесторів, не чекаючи, коли вони зацікавляться нашими проектами. Нещодавно разом з міським головою Збаража зустрічалися у Львові з польською делегацією із гміни Надажин (Мазовецьке воєводство). Ця невеличка гміна (аналог нашого райцентру) з населенням 12 тисяч осіб, згідно з рейтингами економічного розвитку, займає четверте місце у Польщі за рівнем доходів населення. Тут працюють понад тисяча суб’єктів господарювання, в тому числі філії відомих європейських та світових фірм. Ми представили полякам туристичний та економічний потенціал Збаражчини. Вони ж поділилися успіхами свого економічного розвитку, досвідом адміністративно-територіальної реформи. Наслідком перемовин із керівництвом управи гміни Надажин стала домовленість про візит до Надажина нашої делегації з конкретними напрацюваннями та пропозиціями від місцевих підприємств та фірм. Поїздка має відбутися вже цієї осені.
– Як у районі реалізовуються проекти з покращення соціальної сфери?
– На порядку денному – підготовка шкіл та освітніх, медичних, бюджетних закладів до нового опалювального сезону з акцентом на альтернативні види палива та енергозбереження. Так у селах Заруддя, Коханівка, Красносільці у рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» до початку навчального процесу буде замінено вікна та двері на енергозберігаючі. У першій одинадцятирічці Збаража встановимо модульну котельню, яка дозволить щорічно економити півмільйона бюджетних коштів.
Серед пріоритетів – відкриття спільно з департаментом освіти і науки ОДА військового коледжу на базі Збаразького ПТУ, навчально-виховного комплексу для дошкільнят на базі Гніздичненської школи, відкриття групи, де дітки зможуть перебувати упродовж дня, а не як раніше – тільки до обіду – у ДНЗ «Малятко» у Вишнівці. З цікавою пропозицією звернулася завідуюча ДНЗ «Пролісок», що у Збаражі, Ольга Данилюк. Йдеться про облаштування у дитячому садочку басейну та відкриття групи для дітей з особливими потребами.
– Зрозуміло, що багато соціальних проектів можуть бути реалізовані лише тоді, коли в районі активно працюватиме виробництво.
– Приємно констатувати, що у травні розпочав випуск продукції ДП «Зарубинський спиртозавод», який не працював 5 років і в який вкладено 60 мільйонів гривень інвестицій. Станом на 1 липня 2015 року вироблено 37 000 дал (294 тонни) біоетанолу на суму 4 070,7 тис. грн. На підприємстві працює 108 чол. Середній розмір заробітної плати складає 2700 гривень.
У планах – спорудження на території району заводу з переробки сміття. Представник Європейського фонду інвестицій у країнах Східної Європи, куратор програми поводження з твердими побутовими відходами «Ековерде» Василь Мельник мав зустріч із очільниками місцевих органів самоврядування. Він розповів їм про спорудження у Західній Україні, зокрема і на території району, заводів із переробки сміття, які не завдають шкоди довкіллю. Це сучасне екологічно чисте виробництво. За спеціальною технологією харчові відходи переробляються на компост. Біля основного заводу буде споруджено 7-8 міні-заводів із переробки пластику, скла, текстилю, металу. Таким чином будуть перероблятися 100 відсотків відходів району, завдяки чому вдасться вирішити проблему як паспортизованих, так і стихійних сміттєзвалищ, в тому числі зняти соціальну напругу через постійне займання полігону твердих побутових відходів на Старому Збаражі.
Будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів на території Збаразького району, крім екологічних переваг, забезпечить створення близько 200 робочих місць.
Словом, планів і задумів багато, сподіваюся, що вдасться їх реалізувати. Та й про сто днів роботи, на мою думку, більше можна говорити у площині планування і визначення стратегії розвитку району, ніж хвалитися якимось великими здобутками. Вважаю, що про вагомі досягнення можна буде звітувати в кінці року. А 100 днів – це лише початок роботи.
– Чи будемо до кінця року з очисними спорудами у Збаражі?
– Питання очисних споруд у Збаражі не вирішувалося понад два десятки років – з 1991 року. Однак, завдяки співпраці міської, районної рад, РДА та підтримці голови Тернопільської ОДА Степана Барни, ми отримали можливість реалізувати масштабний проект будівництва очисних. До кінця року споруди мають запрацювати. Загальна вартість реалізації проекту – майже 16 мільйонів гривень. Це кошти з державного Фонду регіонального розвитку – 14 мільйонів, а також співфінансування з районного та міського бюджетів. Сесією районної ради виділено 330 тисяч та один мільйон 254 тисячі гривень – на сесії міської ради. Потужність очисних – 500 куб. м на добу. Виробниче приміщення для розміщення об’єкта перебуває на балансі Національного заповідника «Замки Тернопілля».
– Чи є на Збаражчині великі підприємства, юридичні адреси яких зареєстровані в інших областях, відповідно район недоотримує платежів до бюджету? Як намагаєтесь ці підприємства повернути в район?
– Звісно, що такі підприємства є і їх десь відсотків 20-30. З великих – це, зокрема, спиртозавод, частина кар’єрів, цукровий завод. Там, де на це можна вплинути, відповідно до наших можливостей та повноважень, працюємо над вирішенням даної проблеми. Так, проводимо перемовини з новими власниками цукрового заводу на предмет реєстрації підприємства в нашому районі. Зараз міняється бюджетне законодавство і підприємства почнуть сплачувати податки за місцем проведення діяльності. Тому ми очікуємо від таких змін додаткових надходжень в бюджет району.
– І на завершення розмови – політичне питання. До Майдану було так: голова РДА та і всі решта посадовців різних рангів мали беззаперечно підтримувати всі без винятку дії Президента. Як тепер будете чинити Ви, якщо новий Президент своїми діями та рішеннями віддалятиметься від прагнень народу України?
– Відповім так: я працюю в команді Президента, підтримую його політику і стратегію, але проти народу ніколи не піду.
– Дякую за розмову.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *