У День Державного Прапора збаразькі бійці отримали медалі та ордени від українського народу

Напередодні Дня Незалежності України – 23 серпня у нашій країні вшановували Державний Прапор. У Збаражі в цей святковий день на майдані Івана Франка зібралось чимало мешканців міста, вбраних у різнобарвні вишиванки. В урочистій атмосфері, створеній хористами Братства ОУН-УПА та Союзу українок, блакитно-жовте знамено підняли сучасні захисники Вітчизни із Збаражчини – воїни АТО, які демобілізувались із війська.
На знак вдячності лицарям, загиблим на Майдані та на сході України голова РДА Анатолій Качка, голова районної ради Олексій Кондрацький , міський голова Роман Полікровський разом зі своєю сім’єю поклали корзини квітів до стели, зведеної на честь героїчних земляків. З нагоди свята голова міської станиці Братства ОУН-УПА, членкиня Союзу українок ,учасниця волонтерського руху Катерина Омельчак привітала керівництво району та подарувала очільникам краю національний Прапор як символ самостійної держави, її незнищенності і стійкості.
Опісля відбулась церемонія вручення народних нагород бійцям та волонтерам. Медалі та ордени освятили священнослужителі отець Омелян Колодчак та отець Іван Лесик, які також помолились за бійців , що повернулись з фронту, та усіх тих, хто стоїть на сторожі незалежності Української держави, воюючи з агресором.
Наказ про нагородження відзнаками за мужність, самовідданість та зразкове виконання службових обов’язків, проявлені у боротьбі за незалежність України під час проведення АТО на Сході України зачитав голова Спілки бійців і волонтерів АТО «Сила України» Зеновій Гладчук. Орденом «За Україну, за її волю» (посмертно) нагороджено Андрія Чабана, Тараса Михальського, Сергія Долгіх, Василя Борисевича. Нагороди отримали родичі загиблих.
Медалей «За оборону рідної держави» удостоєні наші героїчні земляки – Володимир Бабій, Богдан Білоус, Ярослав Білоус, Іван Боднарчук, Руслан Габлевич, Юрій Ганусевич, Володимир Гаєвський, Ігор Глинянський, Руслан Григорович, Василь Ґудзик, Ігор Гуменюк, Андрій Драпала , Олександр Декалюк, Олександр Дучинський, Василь Івахов, Юрій Купчак, Сергій Лучкін, Андрій Стрийвус, Володимир Макарський, Ігор Майловський, Богдан Олещук, Роман Парій, Роман Хомишак, Сергій Цимбалюк, Олег Шаповал, Ігор Шимуда, Сергій Ярема.
Медаллю «За оборону Вітчизни» нагороджений Максим Комендат.
Низку нагород отримали люди , які своєю працею невтомно підтримують воїнів. Зокрема,
медаль за відданість справі «Знання, душу, серце – дітям» вручена Марії Багрій,
медаль «Знання, душу, серце – людям» – Юрію Чарківському. Медалями «За гідність та патріотизм» нагороджені Валерій Безганс, Сергій Бондаренко, Іван Данч, Олег Іващук, Ярослав Ратушний, Михайло Хомишак, Тарас Шевченко, Олександр Шпак, орденом «За волонтерську діяльність» – Юрій Горайський, Іванна Козира, Олена Шевчук.
На завершення урочин голова районної ради Олексій Кондрацький подякував усім бійцям, їхнім батькам, волонтерам, районному штабу національного спротиву, усім землякам, які демонструють силу духу як на фронті, так і в тилу, показуючи усьому світу, що український народ скорити неможливо.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

2 thoughts on “У День Державного Прапора збаразькі бійці отримали медалі та ордени від українського народу

 1. 29.08.2015 at 08:28

  (Омар Хайям) Скупарі … Іноді задля точності до правди додають дрібну брехню!
  Пані Сиско, у вашому випадку все вийшло в точності до навпаки.
  Чи Вам не було відомо, що нагородження відбулося за поданням Штабу національного спротиву Збаразького району? Який на пожертви Збаражан одягав, екіпіровував і весь час підтримував наших Героїв поки вони воювали! Чи Вам не було відомо, що нагородні листи заповняв Штаб? Що Штаб закупив ці нагород і зорганізував прибуття на них бійців та рідних?
  Чи це настільки не сподобалося керівництву Збаража, що Ви вирішили ці факти приховати?
  Ви що думаєте, що цим самим знівелювали важливість цієї події для Збаражчини?
  Вам не соромно?

 2. Редактор
  02.09.2015 at 20:48

  Честь вам і хвала…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *