Демобілізовані бійці отримади відзнаку “Учасник бойових дій”

28 серпня на території Збаразького військкомату демобілізовані збаражани, які брали участь в антитерористичній операції, отримали від начальника Генштабу ЗСУ заохочувальну нагрудну відзнаку «Учасник бойових дій».

Привітати хлопців та вручити відзнаку, крім військового комісара Збаразько-Лановецького ОРВК підполковника Сергія Мандзюка та його заступника Андрія Станкевича, прийшли голова Збаразької РДА Анатолій Качка із заступниками Юрієм Головатюком, Світланою Боднар, голова Збаразької районної ради Олексій Кондрацький.
Із 17 представлених до нагороди змогли прибути на нагородження 9 демобілізованих збаражан. Усі присутні дякували воїнам-землякам за те, що вони не ховалися за жіночі спідниці, а з гідністю виконали свій громадянський обов’язок. Для кожного чоловіка ці хлопці є прикладом, істинного, не бутафорного патріота і справжнього охоронця та захисника. Анатолій Качка запевнив, що влада робить усе можливе, щоб хлопці відчували себе потрібними і повноцінними членами суспільства, щоб якомога швидше і безболісніше проходила адаптація до мирного, цивільного життя. А пам’ять про загиблих героїв, за словами Анатолія Качки, навічно з нами у наших душах і серцях. – Вона незнищенна, як сам дух української нації. Як ми шануємо і пам’ятаємо усіх лицарів з дохристиянських часів, княжої доби, хоробрих відчайдухів-козаків, січових стрільців, воїнів УНР, холодноярівців, вояків УПА, Героїв Небесної сотні так довіку з нами загиблі воїни АТО, у нас живе їхній бунтарський дух і тече їхня кров, тому ми не переможні, – підкреслив він.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *