Учні другої збаразької школи молились за Україну та виготовляли обереги для бійців АТО

У перший тиждень нового навчального року у школах України проходив Тиждень Незалежності, впродовж якого відбувалась низка патріотичних, інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на виховання в учнів любові до України, гордості за її героїв, прагнення бути гідними пам’яті борців за волю та незалежність Вітчизни.
Як розповіла заступник директора з виховної роботи Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Наталія Стасюк, у рамках Тижня Незалежності перший урок у новому навчальному році відбувся під гаслом «Чим може пишатися українець?». У шкільній бібліотеці було розгорнуто тематичну виставку літератури «Незалежність України − Великдень нашої держави». Урочиста молитва за Україну, яку відправив настоятель Свято-Успенської церкви о.Роман Сливка, зібрала на шкільному подвір’ї всіх учнів та їх наставників.
− Танцювальний флешмоб «Перлина Україна» проводиться у нашій школі вже третій рік поспіль, − відзначила Наталія Стасюк, − проте досі у ньому охочіше брали участь молодші школярі, а от цього річ залюбки та особливо активно танцювали всі, навіть одинадцятикласники.
На Вахті пам’яті Героїв Небесної сотні та полеглих бійців АТО стояли старшокласники − учасники патріотичного клубу «Звитяжець».
У шкільному музеї біля експозиції, присвяченої Герою України, випускнику другої одинадцятирічки Устиму Голоднюку вчитель історії Марія Багрій проводила презентацію книжки Неоніли Крем’янчанки «Рабів до раю не пускають» для учнів.
Впродовж Тижня Незалежності відбувся також конкурс малюнка на асфальті. За словами Наталії Янівни, усі дитячі малюнки відображали прагнення до миру та єдності України.
Особливо популярним був фестиваль української кухні, який відбувся 7 вересня, у понеділок. За вихідні батьки та вчителі напекли цілі гори тортів, сирників, тістечок, печива та іншої солодкої смакоти. Тож біля вишукано прикрашених столів-прилавків йшла жвава торгівля. Учні 10-Б класу кожному покупцеві, крім смаколиків вручали ще й записку з добрими побажаннями. І хоча солодощі діти продавали за символічну плату, однак вторгували 1500 гривень. Ці кошти будуть передані для потреб бійців АТО, волонтерам ГО «Наша громадська справа»
Виставка-ярмарок виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Оберіг для воїна» не обмежиться одним днем. Впродовж вересня учні виготовлятимуть обереги, малюватимуть малюнки, які потім передадуть нашим захисникам на Схід, щоб зігріти їх серця.
− Ми усі помітили, − зауважує Наталія Стасюк, − як змінилися за ці півтора року наші учні. Вони стали серйознішими, відповідальнішими, активно долучаються до волонтерського руху.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *