3D книгу про Героїв Небесної сотні презентували у Тернополі

Книгу-альбом в 3D світлинах “Небесна Сотня: історія нескорених” створили тернопільські студенти ще раніше, втім тепер видання вийшло повноцінним тиражем та з’явилося в книгарнях. Дякують всім, хто допоміг створити унікальну книгу. Гроші з продажу видання віддадуть на встановлення у Тернополі пам’ятника Героям Небесної сотні.

3D книга-альбом “Небесна сотня: історія нескорених” – це книга про шістьох Героїв Небесної сотні із Тернопільщини. Перші 20 сторінок унікального видання світлинами й текстом розповідають про події Революції гідності, далі, окремі розповіді про тернопільських героїв, які загинули на Майдані. Так вшанувати своїх земляків вирішили Тернопільські студенти. Ідея, розповідають, з’явилася ще минулого року.

– В принципі, це було колективно, Ірина Кучерява і Віталій Дембіцький – основні з ініціаторів написання книги. Потім ми об’єднали всі зусилля і робочою групою думали про те, як книга має виглядати, чим вона буде унікальною. Ну і я навіть не знаю як так сталося, якось в процесі прийшла до когось, а може це колективно, прийшла думка що книга повинна бути в 3D форматі і від того моменту ми почали шукати, як це реалізувати, – розповідає співавтор 3D книги-альбому “Небесна сотня: історія нескорених” Михайло Жирівський.
Аби реалізувати задум – звернулися до тернопільських дизайнерів, які й допомогли розробити 3D-ефект для друкованого видання. Зображення вкладається під текст книги й стає об’ємним та чітким, якщо читати у 3D-окулярах, що атмосферніше передає зміст видання. Непросто виявилося знайти гроші на створення книги, тому автори також дякують всім меценатам котрі таки погодилися підтримати й реалізувати проект. Книга “Небесна сотня: історія нескорених” вийшла тиражем у тисячу примірників, спеціальні окуляри йдуть у комплекті. Виручені від продажу гроші автори планують передати на створення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

– Всі кошти з книги спрямовані на встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні у місті Тернополі, а вже від об’єму того, скільки ми зможем зібрати коштів можна вже буде допомогти воїнам АТО і реабілітованим, багато є зараз питань, в яких потрібні кошти, – каже Михайло Жирівський.

– Ідея книжки зародилася ще в лютому 2014-го, – розповіла Ірина Кучерява, співавтор. – Ми хочемо, щоб ця книга була пам’яткою про наших Героїв. Безумовно, найпотужнішим рушієм у нашій роботі стало бажання увіковічнити пам’ять про Героїв Небесної Сотні, щоб вона не згасала. Я та Віталій Дембіцький розпочали роботу над книгою окремо, але згодом об’єдналися, оскільки мали однакове уявлення про те, якою саме вона має бути. Розуміли, що книга має бути живою, повинна містити повноцінну, емоційну, достовірну інформацію. Тому спілкувалися з батьками, родичам, рідними загиблих, щоб зібрати інформацію про хлопців з перших уст. Це масштабний проект. Ми з Віталіком чудово розуміли, що двоє книгу не напишемо, тому над нею працювало багато волонтерів. Їхні імена вміщені на початку і в кінці книги. Усі вони працювали без будь-якої грошової винагороди. Також хотіли, щоб книжка була належним чином оформлена. Ідея 3Д формату запозичена нами з-за кордону, в Україні таких книг ще не має.

Книга розпочинається із статті про Майдан, історію його виникнення та різні періоди. Після цього йдуть розповіді-біографії про шістьох Героїв Небесної Сотні: Назарія Войтовича, Устима Голоднюка, Олександра Капіноса, Василя Мойсея, Ігоря Костенка, Тараса Слободяна.

3D книгу-альбом “Небесна сотня: історія нескорених” вже є у найбільших тернопільських книгарнях а також у частині книгарень у інших містах України.

Довідка
Вартість книги – 180 грн.
Окрім книгарень, її ще можна замовити у авторів – за номером 068-990-02-96 Віталій або на сторінці у соцмережі vk.com/vitalik_muhaylovuch. Ще за номером 096-803-53-90 Михайло або на сторінці у соцмережі vk.com/id99724882.

 

Джерело:ТВ-4

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *