Марійська дружина Воскресенської церкви побувала на прощі у Зарваниці

У суботу, 12 вересня у Марійському духовному центрі с. Зарваниця відбулася проща Марійських і вівтарних дружин. 23 дітей Марійської і Вівтарної дружин церкви Христового Воскресіння разом зі своїм духовним наставником отцем Омеляном Колодчаком взяли активну участь у прощі.
Очолив Архиєрейську Божественну Літургію Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Він привітав наймолодших паломників на чудотворному місці, подякував їм за їхню любов до Небесної Неньки, попросив щирими дитячими молитвами просити про мир і спокій в Україні, бо дитяча молитва завжди буде вислухана Господом. Проща Марійських і вівтарних дружин особлива, бо в ній беруть участь діти, які перебувають під постійною опікою і заступництвом Пресвятої Богородиці, вони віддали себе Богородичній опіці під час вступу у Марійську дружину. Все подвір’я парафіяльної церкви було наповнене небесним кольором − кольором Богородиці, які символізують накидки дітей Марії. Наша Марійська дружина збільшилась ще на четверо дітей, які урочисто віддалися під Покров Марії в Зарваниці.
Після гарячого чаю з смачними булочками діти займалися в групах із семінаристами. Юні збаражани з захопленням слухали настанови свого земляка брата Максима Колодчака, який розповідав про сімейні цінності, наводив цікаві приклади, залучав усіх до діалогу. Потім маленькі прочани з синьо-жовтою вервицею і молитвою вирушили від парафіяльної церкви до Собору Зарваницької Матері Божої, де відбувся духовний концерт. Проща завершилась Молебнем до Богородиці, благословенням прочан і солодким феєрверком з цукерків.

Надія ТХІР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *