“Збираж” у польському Глубчіце святкував “Дожинки”

Оплесками та вигуками «Браво!» зустріли 13 вересня народний аматорський ансамбль народної музики «Збираж» Збаразького РБК на святковій сцені м.Глубчіце у Польщі. Колектив відвідав місто на запрошення мерії Глубчіце, з яким у Збаража налагоджено партнерські та дружні відносини. Цього дня поляки дякували Господу за дари природи, святкуючи «Дожинки». Чудовий український коровай, привезений учасниками «Збиражу» і розділений між усіма присутніми, був приємною несподіванкою для поляків.
Безліч емоцій отримали учасники колективу від споглядання гарного міста, костелу, де проходило освячення дарів природи та корон із колосків різних злаків, від урочистої ходи тематично вбраними вулицями. Найбільше враження справило на учасників «Збиражу» спілкування з багатьма українцями, які в різний час переїхали до Польщі і в душах яких живе туга за Україною. Вони емоційно, підспівуючи та підтанцьовуючи, сприймали наш виступ.
На шпальтах «Народного слова» хочемо подякувати за щире серце і добру душу тим, хто долучився до організації нашої поїздки у Польщу − міському голові Збаража Роману Полікровському, начальнику наукового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля» Володимиру Чайці, директору Збаразького цукрового заводу Богдану Вороблевському, керівнику ПАП «Добрий Самарянин» Володимиру Кравцю, підприємцям Василю Габрику, Ярославу Сенейку, Оксані Джулі, Ігорю Дуді, Руслані Юзьвак, Галині Складанюк, Валентині Притулі, Галині Чорній, Петру Ковальському, Володимиру Доротяку.

З повагою − учасники «Збиражу»

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *