• DSC_0164
  • DSC_0133
  • DSC_0199
  • DSC_0216
  • DSC_0180

У День захисника України збаражани організували мешканцям Старого Збаража святковий концерт

На Покрову, 14 жовтня, в старозбаразькому клубі відбувся святковий концерт, який односельцям організували Ольга Дрібніцова з чоловіком.
Жінка розповідає, що вони не могли вчинити інакше, адже серед жителів Старого Збаража одинадцять хлопців брали участь в АТО: Олександр Голубовський, Михайло Валяш, Олександр Валяш, Степан Валяш, Іван Грудина, Степан Гораль, Юрій Кіш, Анатолій Маслянка, Іван Мелех, Євген Ратушний, Тарас Тиньо. Тому вони є справжніми героями і як ніхто заслуговують на увагу та пошанування в день свого професійного свята, стверджує пані Ольга. Крім солістів та народних аматорських колективів Збаразького РБК, патріотичними піснями вітали старозбаражан хор Братства ОУН-УПА та віршами – незмінна ведуча усіх святкувань Галина Гафткович. Збаражани не обмежилися культурним десантом, на святкування до Старого Збаража завітали міський голова Збаража Роман Полікровський та голова районного відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» Руслан Габлевич. Під час концерту Ольга Дрібніцова привітала односельців із святом й зізналася, що пишається своїми земляками, які не осоромили своїх предків і мужньо стали на захист рідної землі. Жінка побажала усім здоров’я та миру та особисто привітала квітами демобілізованих односельчан, які були у залі клубу. Міський голова Роман Полікровський висловив переконання, що ми таки здобудемо перемогу у цій неоголошеній війні, адже ворог впродовж усієї історії, незважаючи на чисельну чи матеріально-технічну перевагу, не зміг знищити українців, тому що ми завжди переважали агресора духовно. Незламність духу, загартована в горнилі нескінченних визвольних рухів, зробила нашу націю унікальною і нездоланною для ворога. Сучасні воїни АТО тому промовистий доказ. Очільник міста закликав усіх до спільної праці та боротьби за те, щоб власним розумом та руками створити гідне життя собі і своїм нащадкам. Усе залежить від нас, від нашої єдності, наголосив він.
Руслан Габлевич від імені усіх військових подякував мешканцям Старого Збаража за те, що вони разом з усіма краянами долучалися молитвою, малюнками-оберегами, коштами та продуктами, допомагаючи бійцям на фронті, і вселяли в них віру в те, що їх люблять, цінують, і додавали сили й наснаги боротися з ворогом, бо кожен усвідомлював, який потужний тил у нього за плечима. Побувавши на передовій, Руслан Габлевич вважає, що найстрашніша війна зараз тут, «на гражданці», адже держава й усі її складові потребують кардинальних змін.
Старенький сільський клуб із заклеєними целофаном вікнами для кращої теплоізоляції та великою кахельною грубкою всередині був переповнений глядачами та емоціями. В щоденних житейських клопотах, коли єдиним культурним виходом в світ є відвідування церкви і продмагу «Калина», люди скучили за справжнім культурним відпочинком. Забути про турботи і хоча б на годину-другу зануритися у прекрасне старозбаражанам допомогли збаразькі артисти. Присутні мали змогу насолоджувалися чудовим співом артистів Збаразького РБК, солістів Віти Максимюк, Миколи Соснового, легендарного й унікального хору Братства ОУН-УПА. Та найбільше аплодисментів та вигуків «браво» старозбаражани подарували народному аматорському ансамблю народної музики Збаразького РБК «Збираж» під керівництвом Богдана Бобака. Хлопці з ансамблю так експресивно грали, а солістки Любов Шарко та Марія Вітенько співали з такою майстерністю та віддачею, що здавалося, слухачі концерту кинуться у танець разом із артистами. Загалом концерт тривав до пізнього вечора, публіка ще довго не хотіла відпускати збаражан і запрошувала проводити такі зустрічі частіше, а не лише на свята.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *