• 1271778116_dnavision_forensic

Управління юстиції інформує: Щорічна додаткова відпустка за роботу із шкідливими та важкими умовами праці

 

Згідно зі ст. 7 Закону України “Про відпустки” щорічна додаткова відпустка за роботу із шкідливими і важкими умовами праці надається за Списком виробництв, робіт, цехів, професій і посад зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, затвердженого постановою КМУ від 17.11.1997 №1290 (далі – Список виробництв, робіт, цехів, професій і посад).
Така відпустка повинна тривати до 35 календарних днів, а конкретна її тривалість визначається колективним чи трудовим договором, в залежності від атестації робочого місця за умовами праці та часу зайнятості працівника в цих умовах.
Показники та критерії умов праці, за якими надаються щорічні додаткові відпустки працівникам, зайнятим на роботах, пов’язаних з негативним впливом на здоров’я шкідливих виробничих чинників, затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України і Міністерства праці та соціальної політики України від 31.12.97 р. № 383/55.

 

Провідний спеціаліст Збаразького районного
управління юстиції О.П.Кобзар

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *