• DSC_0592
  • DSC_0595
  • DSC_0599
  • DSC_0606
  • DSC_0589

У Збаразькій лікарні відкрито бактеріологічну лабораторію

Голова облдержадміністрації Степан Барна 23 жовтня побував у Збаражі з робочим візитом. Разом з директором обласного департаменту охорони здоров’я Володимиром Богайчуком він ознайомився з ходом будівництва очисних споруд, зустрівся з колективом Збаразької ЦРКЛ, оглянув низку відділень цього лікувального закладу, а також взяв участь в урочистому відкритті баклабораторії.
Священики − ієрей о.Роман Сливка та о.Омелян Колодчак здійснили чин освячення приміщення, побажавши колективу цього підрозділу успішної роботи.
В.о.головного лікаря ЦРКЛ Валерій Суконнік розповів, чим була викликана необхідність реконструкції бак лабораторії. За його словами, бактеріологічна лабораторія функціонує з 2007 року, досі вона знаходилась у пристосованому приміщенні на першому поверсі хірургічного корпусу лікарні. З грудня 2012 року, у зв’язку з реорганізацією санітарно-епідеміологічної служби району, баклабораторія, крім пацієнтів ЦРКЛ, проводить обстеження декретованих контингентів Збаразького району, тобто об’єм роботи значно зріс. Оскільки приміщення лабораторії не відповідали санітарним нормам, у 2013 році було розпочато реконструкцію правого крила інфекційного відділення під бак лабораторію. На капітальний ремонт виділено з районного бюджету понад 443 тис.грн. Валерій Суконнік підкреслив, що реконструкцію приміщення проведено у відповідності до вимог до типової баклабораторії.
За словами Валерія Івановича, лабораторія потребує часткового оновлення обладнання. Уже придбано два холодильники, планують також придбати електронну вагу, три термостати, сухожарову шафу центрифугу, аквадистилятор та бінокуляторний мікроскоп на суму майже 97 тисяч гривень. У листопаді лабораторію буде акредитовано.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *