• 11219645_1665435590379696_4556668104134106118_n

Вишнівчанин Юрій Вовк здобув «золото» Чемпіонату України

Вагомим здобутком поповнилася скарбниця нагород Збаразького ФСК «Чемпіон» та РК ДЮСШ. Їхній вихованець Юрій Вовк став володарем золотої медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків, який відбувся у Броварах Київської області 28-31 жовтня.
13-річний чемпіон, який змагався у ваговій категорії 32 кг, також виконав нормативи на звання кандидата в майстри спорту України.
− Ці досягнення, − відзначив президент клубу «Чемпіон» і тренер хлопця Петро Король, є дуже високими. Адже в чемпіонаті України беруть участь лише найкращі спортсмени, які потрапили до збірних команд областей. У цих збірних представлені понад 10 спортивних інтернатів нашої країни. Тож змагатись з такими суперниками не просто. Загалом у чемпіонаті взяли участь майже 500 спортсменів з усіх областей України та Києва. Для Юрія Вовка ця перемога далась нелегко ще й тому, що тренуватись він щодня приїжджа з Олександром Мельником з Вишнівця, де вони живуть і навчаються у загальноосвітній школі.
За таку наполегливу працю і її неабиякий результат, ми від імені клубу преміювали його заохочувальним призом − двома борцівськими тріко.
Окрім Юрія, команду Тернопілля досить вдало представив на цих престижних змаганнях наш вихованець Олег Ключка, який продемонстрував і добру технічну підготовку, і бійцівський характер. На жаль, претендентам на звання чемпіонів Олександру Бебку та Олександру Михальському на цих змаганнях дещо не поталанило, справдити наших надій їм не вдалось. Для досягнення перемог хлопцям потрібно буде ще більше попрацювати над собою.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *