• DSC_0278
  • DSC_0290
  • DSC_0251
  • DSC_0298
  • DSC_0282

Аграріїв Збаражчини привітали з професійним святом грамотами та подяками

 

13 листопада голова Збаразької райдержадміністрації Анатолій Качка, заступник начальника відділу агропромислового розвитку РДА Андрій Кузьма відвідали низку фермерських та сільськогосподарських підприємств району, щоб привітати кращих із кращих працівників сільського господарства із вагомими трудовими досягненнями та з нагоди професійного свята вручити їм за багаторічну сумлінну працю грамоти і подяки від Міністерства аграрної політики України, Тернопільської обласної державної адміністрації та Збаразької РДА.
Закономірно, що саме восени, у другій декаді листопада, коли основні роботи на полях завершені, зібрано врожай, посіяну озимину – аграрії святкують своє професійне свято. Важко переоцінити ту важку, подвижницьку працю хліборобів, тваринників, завдяки яким людство має можливість забезпечити себе продовольством, життєво необхідним для кожного з нас. Голова РДА Анатолій Качка, вітаючи аграріїв зі святом, зазначив, що історично українці чи не найдавніша хліборобська нація на планеті. Впродовж тисячоліть наші предки займалися двома видами праці засівали землю хлібом і захищали її від ворогів.
Сьогодні ми знову змушені захищати своє право на існування та на мирну працю в своїй незалежній державі, одні взявши в руки зброю, інші сумлінно працюючи в тилу, спільно наближаючи нашу перемогу. Вже другий рік поспіль через війну на Сході України усі святкування зведені до мінімуму. Очільник РДА побажав усім сільгосппрацівникам міцного здоров’я, успіхів та віри у краще, а влада й надалі працюватиме над тим, щоб з кожним роком хліборобська праця була гідно поцінована державою.
Керівник РДА з почесною місією відвідав низку підприємств: ПАП «Добрий самарянин» у селі Бутин, «Славутич» у Великих Вікнинах, в Лозах ПП Мацика, агро-фірму «Надія» ТОВ «Волочиськ-Агро» у Кретівцях, в Старому Збаражі – ФГ «Віралан» і ТОВ «Яйце-райце», у Нижчих Луб’янках фермерські господарства «Арсен» та «Оранта», в Олишківцях ТОВ «Олишківецьке», ТОВ «Поділля» у Стриївці, у Синяві товариства з обмеженою відповідальністю – «Берегиня добра» та «Щедра нива», в Розношинцях − ФГ «Подолянко – К» та інші. Загалом грамотами та подяками того дня було нагороджено більше 25 працівників агропромислового комплексу району(трактористів, інженерів, операторів машинного доїння, бухгалтерів, підсобних робітників, водіїв, приватних підприємців та керівників фермерських господарств).

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *