• 12356656_1677353085854613_7701750695844529724_o

Андрій Ткач – знову чемпіон

Збаразький юний борець Андрій Ткач здобув чергове «золото». Він став чемпіоном у ваговій категорії 38 кг на 12-ому відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті тренера, майстра спорту СРСР Валентина Алєксійчука, який відбувся минулих вихідних, 12-13 грудня у Кам’янці-Подільському.
У турнірі взяли участь 300 спортсменів з України, Молдови, Польщі, Словаччини.
Призове місце на цих змаганнях виборов ще один вихованець ФСК «Чемпіон» і РК ДЮСШ − Богдан Федчишин (28 кг), у нього− бронзова медаль.
Олег Ключка у категорії 42 кг посів п’яте місце. Тренери хлопців − Петро та Євген Королі, Олександр Шафранський.