• DSC_0041
  • DSC_0178
  • DSC_0133
  • DSC_0017
  • DSC_0153

Чудотворець Миколай обдарував збаразьких діток

Впродовж двох днів − 18 та 22 грудня Св.Чудотворець Миколай обдаровував солодощами та іграшками діток соціально-незахищених категорій під час святкових дійств, організованих в приміщенні залу засідань районної ради та райдержадміністрації. Святкове дійство «Любий отче Миколаю, ти до нас прийди із раю» підготували наставники та вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості. Дівчатка і хлопчики розповідали юним гостям про доброго Святого Миколая, який жив 1600 років тому в місті Патар в Азії, і який щороку 19 грудня сходить з неба на землю і розносить дітям дарунки. Юні артисти загадували загадки, розігрували інсценівки: «чортики» намагалися зіпсувати свято різочками, але «ангелики» разом зі Святим Миколаєм прогнали їх, засвітивши очі малечі радістю.
На прославу Святого Миколая солісти та учасники ансамблів БДЮТ виконували дзвінкі мелодійні пісні, розвеселяючи присутніх у залі.
Прийшли до діток, щоб привітати їх зі святом, і місцеві керівники, які подбали про подарунки малечі, − голова райдержадміністрації Анатолій Качка, голова районної ради Світлана Боднар, міський голова Роман Полікровський, провідний спеціаліст ЦССДСМ Оксана Воробель. Представники влади, звертаючись до юного покоління, зичили їм добра, мирного неба, опіки Небесних сил та просили, щоб діти, отримуючи добро, ділилися ним з іншими, були щирими, милосердними як добрий Чудотворець Святий Миколай.
Під час цих святкувань, до організації яких долучились працівники райдержадміністрації, відділу освіти РДА, БДЮТ, міської ради, центру соціальних служб для  сім’ї дітейі молоді, районної організації Товариства Червоного Хреста, подарунки отримали 60 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, понад 60 дітей, батьки яких − учасники АТО, та 18 діток з особливими потребами. Спеціальний символічний подарунок отримала учениця ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Катя Скворцова. Декан Збаразького благочиння отець Іван Лесик вручив юній луганчанці, справжній українці, яка навчається у Збаражі, вишиту сорочку.
Окремі категорії діток, окрім торбинок із солодощами, отримали ще й м’які іграшки − від РО Товариства Червоного Хреста.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *