• хмілевськаIMG_0384

Ой, Андрію, Андрію, даруй нам надію

 

Найголовніше у самосвідомості кожного народу – це його традиції, звичаї і, звісно ж, культура, особливо у такий важкий час для країни. Про це не стали забувати і вихованці Вишнівецького професійно-технічного ліцею №5. Нещодавно у цьому навчальному закладі відбулася святкова зустріч, приурочена до Дня Святого Андрія, більш відома у народі як Андріївські вечорниці.

Першими на сцені з’явилися ведучі, які звернулися до присутніх з вітальними словами і ознайомили їх з історією цього звичаю. Після цього розпочалася святкова вистава, підготовлена студентами 15-ї групи Вишнівецького ліцею.

Як і заведено, усі дійства супроводжувалися головними атрибутами цього свята : калитою, дівочим ворожінням та парубочим залицянням. Окрім того, у виховному процесі взяла участь і одна з організаторів дійства. Творча співпраця з викладачем спонукала учнів повністю віддатися акторській грі і показати усі свої вміння.

Ми прагнемо долучити наших вихованців до найрізноманітнішої художньої діяльності, нагадавши, а можливо, й ознайомивши їх з історією нашого народу, адже саме вони фундатори нової України, а, як відомо, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього, – стверджують організатори Лариса Колесник та Оксана Латуринська.

Таким чином усі ще раз переконалися, що вихованці Вишнівецького ліцею – досить різносторонні особистості. Вони не лише навчаються, займаються волонтерством, допомогою бійцям АТО, а з неабиякою майстерністю можуть постати перед глядачами у найрізноманітніших мистецьких образах.

Вікторія ХМІЛЕВСЬКА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>