• МИКОЛАЙ

Подарунки дітям від Святого Миколая передала «МРІЯ»

Одним з найбільш шанованих святих у християн є Святий Миколай Чудотворець. Щороку 19 грудня усі діти, а часом і дорослі, із захопленням чекають див та подарунків від Дідуся-Чудотворця. Неодноразово в ролі «помічника» Святого Миколая виступала й Компанія «МРІЯ». Цей рік також не став для Агрохолдингу винятком. За доброю традицією благодійний фонд «МРІЇ» підготував більше 55 тисяч солодких подарунків для діток, які мешкають у населених пунктах, де працює Компанія. Напередодні свята пакунки з ласощами від «МРІЇ» отримали маленькі жителі Тернопільщини, Хмельниччини, Буковини, Львівщини, Івано-Франківщини та Рівненщини.
На благодійний проект до Дня Святого Миколая цьогоріч Компанія виділила з соціального бюджету понад 1,7 млн грн. У семи селах Збаразького району, де присутній Агрохолдинг, солодощі з нагоди свята отримала 761 дитина. Загалом для маленьких жителів Тернопільщини «МРІЯ» придбала понад 15 480 подарунків.
Дуже важливо зазначити, що проект «Миколай» є постійним – його Агрохолдинг реалізує кожного року. Акція охоплює усіх діток, які проживають у населених пунктах, де присутня «МРІЯ», без винятку. Адже дітей, – вважають у Компанії, – не можна розділяти на «своїх» та «чужих», усі вони – наше майбутнє, про яке потрібно дбати в першу чергу.
Тішити солодощами найменших у це особливе свято Компанія «МРІЯ» буде і в наступні роки, адже українські діти варті того, щоб мати щасливе дитинство!

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>