• DSC_0063
  • DSC_0052
  • DSC_0059

Степан Барна вручив орден міському голові Збаража та поспілкувався з депутатами

Порядок денний пленарного засідання другої сесії міської ради сьомого скликання, яке відбулося 23 грудня, не передбачав нічого особливого, окрім розгляду 15 робочих питань. Проте приїзд голови Тернопільської обласної адміністрації Степана Барни зробив його незабутнім, знаковим в біографії міського голови, в історії міста. Очільник області завітав з приємною і почесною місією: вручив державну нагороду міському голові Роману Полікровському − Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, яким Роман Степанович відзначений згідно з Указом Президента № 683/2015 від 7 грудня «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування» за вагомий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю і високий професіоналізм.
Подякувавши міському голові Збаража за успішну наполегливу працю, Степан Барна також звернувся і до місцевих депутатів, яких проінформував про успіхи області та району зокрема, окреслив перспективи розвитку Тернопілля та переваги децентралізації влади.
− Наша команда обіцяла, що в Збаражі будуть очисні споруди, − нагадав Степан Барна, − і ось вони майже готові. Завдяки оперативності голови РДА Анатолія Качки, міського голови Романа Полікровського, депутатам Верховної Ради проект вдалось втілити в життя.
Будівництво очисних споруд у Збаражі − не єдиний успіх. Як відзначив виступаючий, стабільна робота Зарубинського спиртозаводу, цукрового заводу − яскравий показник ефективності співпраці усіх гілок влади як на місцевому рівні так і вищих. Ще більше коштів на розвиток, зауважив Степан Барна, район міг би отримати завдяки утворенню об’єднаних громад, на які будуть виділені кошти з фонду регіонального розвитку. Кожна новоутворена громада матиме прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом, і у наступному році зможе скористатись коштами у розмірі від 5 до 15 млн.гривень, виділеними з фонду регіонального розвитку. У Збаразькому районі такою нагодою зможе скористатися лише одна громада, яка об’єдналася − Колодненська, якщо матиме розроблений план використання фінансової допомоги.
Степан Барна, спілкуючись з депутатами, також відповів на ряд їхніх питань щодо роботи митної служби в області, допомоги в спорудженні спортивного комплексу у Збаражі для проведення змагань, виділення земельних ділянок учасникам АТО, побудови об’їзної дороги навколо Збаража та ін.
Прощаючись із поважним гостем, Роман Полікровський подякував за вручений орден та відзначив, що сприймає його як нагороду усім збаражанам, які, працюючи над позитивними змінами в місті, змінюють частинку України. Це нагорода і депутатам, які приймають правильні рішення.
− Я сподіваюсь, зауважив Роман Полікровський, − що Збараж завдяки місцевим мешканцям, підтримці обласної влади стане справді європейським містом, одним з найкращих в Україні.
Привітали Романа Полікровського з нагородою голова РДА Анатолій Качка та голова районної ради Світлана Боднар.
Поспілкувавшись з очільником області, депутати продовжили свою роботу. Зокрема проголосували за внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2015 р. № 986 «Про міський бюджет на 2015 рік», затвердили бюджет міста на наступний рік, прийняли зміни до штатного розпису міської ради, проголосували за те, щоб надати матеріальну допомогу одній з мешканок міста на проведення операції, затвердили Положення про реєстрацію договорів найму житлового приміщення, що належить громадянам на праві приватної власності, затвердили Положення про трудовий архів Збаразької міської ради, вирішили звернутись до Збаразької районної ради з пропозицією передачі в комунальну власність Збаразької міської ради об’єктів, що мають важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальної громади м.Збаража, а саме: будинку №18 по вул.Грушевського, №4 по вул.Незалежності, №2 по вул.Травнева. Було розглянуто і проголосовано ряд земельних питань та прийнято до уваги звіт про роботу виконавчого комітету Збаразької міської ради за 2015 рік та ін.
Якщо детальніше говорити про майбутній бюджет міста, то доходи визначено у сумі 4 млн.989 тис.грн.,в тому числі доходи загального фонду міського бюджету становитимуть 4 млн.688 тис.грн., доходи спеціального фонду міського бюджету − 301 тис.грн., у тому числі бюджету розвитку − 300 тис.грн.
Як відзначила начальник фінансово-господарського відділу Марія Опалюк, левову частку доходів становитиме акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів − 44%, майже третину доходу − 30% − становитиме земельний податок, єдиний податок становитиме 14 відсотків загальної суми. Решта статей доходу − малодохідні.
Видатки бюджету становитимуть таку ж суму, як дохідна частина, і спрямовуватимуться в основному на утримання міської ради, капітальні ремонти житлового фонду органів місцевого самоврядування, водопровідно-каналізаційне господарство, благоустрій, проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, та внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності і т.ін.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>