• DSC_0027
  • DSC_0015
  • DSC_0021

Відбулась відкрита першість РК ДЮСШ з гирьового спорту

У районі відбулось ряд спортивних змагань, приурочених Дню Святого Миколая. Зокрема і відкрита першість РК ДЮСШ з гирьового спорту. Дарунки від Чудотворця дали спортсменам наснагу до високих спортивних результатів. Вдячність хлопців за щедрість цьогорічного Миколая вилилась в кілька особистих рекордів.
Вперше виступили на таких змаганнях учні п’ятих класів Табачний Олег із ЗОШ №1 і Андрій Тольпа (ЗОШ №2).
− Варто відзначити − зауважив тренер спортсменів Петро Багрій, − що дуже сильно виступили двоє учасників чемпіонату України серед школярів, який відбувся у листопаді в місті Токмак, Максим Пік (категорія до 45 кг) та Василь Грабовський (категорія до 50 кг). Хлопці піднімали 16-кілограмові гирі. Після чемпіонату України вони вийшли на новий− вищий рівень підготовки і вдвоє покращили свої результати. Ці результати І юнацького розряду і близькі до призерів України. Не вистачило 5 очок до кандидата в майстри спорту срібному призеру Чемпіонату України серед юнаків з гирями 24 кг учню ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Богдану Тольпі. Він, змагаючись в категорії до 60 кг, піднімав гирі 24 кг і набрав 130 очок. Хлопець також покращив своє особисте досягнення на 30 очок. Ще один учасник чемпіонату України − восьмикласник Олексій Піпаш обновив свій найвищий результат, набравши в сумі з гирями 16 кг 305 очок.
Максим Колтонюк із Залужанської ЗОШ вперше штовхнув дві 16-ки 80 разів. Дуже успішно виступили представники села Шили. Вони, хоча особистих рекордів не побили, але конкуренцію призерам склали сильну. Виступаючи зі своїм земляком − чемпіоном України, призером чемпіонату світу Романом Порохняком, давати слабину просто не мали права.
Сплеск позитивних емоцій та підтримки оплесками викликали дівчата-гирьовики − учениці ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Вісім дівчат, виступаючи у трьох вагових категоріях, на своїх дебютних змаганнях показали такі високі результати і сильний характер, що навіть хлопці, які займаються гирями, були приємно вражені − як результатами виступів, так і вольовими якостями дівчат. Спортсменки виконували ривок гирі 8 кг спочатку однією, а потім другою рукою. І показали результати в сумі від 60 до 300 очок, що для них самих було несподіванкою.
Ці змагання стали фінальним акордом року, що завершується, який для гирьовиків приніс багато високих результатів і дав надію на ще кращий наступний − 2016 рік. Але ніяких досягнень би не було без тих, хто доклався до них своїми коштами. Тож від імені спортсменів і тренерів щиро вітаємо усіх меценатів з наступаючим новим роком і Різдвом Христовим. Бажаю миру, добра, здоров’я, Божої опіки для вас і ваших родин, нехай Господь посилає процвітання ваших усіх підприємницьких справ та починань.
І, сподіваємось, що в наступному році ваша допомога сприятиме ще більшому утвердженню спорту і здорового способу життя в нашому краї.
Також вітаємо всіх збаражан з наступаючими святами і бажаємо всіх благ і Божого благословення.
На фото: срібний призер Чемпіонату України та області Богдан Тольпа.
Наші красуні зліва направо Таня Поврознік, Іванна Омельчук, Оля Смосюк, Надія Пінаєва, Даша Кир’ян, Лєра Кевер, Таня Ткач, Вікторія Гуменна.

Ярина ОЗИМА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>