• 7O8A6460

Десятка кращих борців Збаразького району та ФСК «Чемпіон» за підсумками 2015-го року

Юрій Вовк
кандидат в майстри спорту України, чемпіон України серед юнаків, чемпіон України серед ЦР ДФСТ «Спартак», чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних турнірів в Німеччині, Польщі, Чехії, Україні.
Андрій Ткач
кандидат в майстри спорту України, бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків, чемпіон України серед ЦР ДФСТ «Спартак», чемпіон всеукраїнських та міжнародних турнірів у Німеччині, Польщі, Чехії, Литві, Словаччині, Україні.
Олександр Михальський
кандидат у майстри спорту України, чемпіон України серед ЦР ДФСТ «Спартак», чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних турнірів у Польщі, Німеччині, Чехії, Україні.
Олег Ключка
кандидат в майстри спорту України, чемпіон України серед ЦР ДФСТ «Спартак», чемпіон і призер всеукраїнських та міжнародних турнірів у Польщі, Німеччині, Чехії, Україні.
Олександр Бебко
кандидат в майстри спорту України, чемпіон і призер всеукраїнських та міжнародних змагань в Німеччині, Чехії, Словаччині, Україні.
Олександр Лірук
кандидат в майстри спорту України, бронзовий призер чемпіонату України серед кадетів, чемпіон і призер всеукраїнських та міжнародних змагань в Німеччині, Чехії, Україні, член збірної області серед юніорів.
Андрій Хариш
кандидат в майстри спорту України, призер всеукраїнських та міжнародних турнірів у Польщі, Чехії, Німеччині, України, член збірної команди області серед кадетів.
Василь Онищук
майстер спорту України, член збірної команди області серед дорослих, призер всеукраїнських турнірів.
Володимир Михайловський
І спортивний розряд, чемпіон області, чемпіон і призер всеукраїнських та міжнародних змагань.
Роман Михайловський
І спортивний розряд, чемпіон області, чемпіон і призер всеукраїнських та міжнародних змагань.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *