• DSCF1546

У Вишнівецькому палаці відкрили нові виставкові зали та підтримали дітей учасників АТО

У переддень казкового зимового свята, яке люблять усі – і дорослі, і діти, – дня Святого Миколая у Вишнівецькому палаці відбулося відкриття двох експозиційних залів − «Волинська ікона» та залу змінних виставок.
Відкрила урочисте дійство учений секретар Національного заповідника «Замки Тернопілля» Надія Макарчук, яка привітала гостей із наступаючим святом, розповіла про передачу старовинних ікон із сіл Бодаки, Раковець та інших сіл, реставрацію цих святинь та створення нової експозиції − «Волинська ікона». Особливу подяку дирекція заповідника винесла настоятелю церкви Святого Миколая с. Бодаки о. Володимиру Лупиносу за плідну співпрацю. Новообраний селищний голова Вишнівця Олег Стефанський висловив побажання, щоб Вишнівець став туристичною перлиною Волині, привабливим об’єктом для багаточисельних вітчизняних та зарубіжних відвідувачів. Художник-реставратор вищої категорії Національного заповідника «Замки Тернопілля» Володимир Магінський розповів присутнім про клопітку роботу над реставрацію кожної ікони і провів коротку екскурсію новоствореною експозицією.
У другому новому залі експонуються 18 полотен учасників Всеукраїнського живописного пленеру «Байда-SICH», який проводився восени на об’єктах заповідника.
Друга частина святкового дійства, на яке ми запросили дітей учасників АТО, була присвячена Дню Святого Миколая, На долю цих маленьких діток випало велике випробовування: вони знають, що таке жити в тривозі і неспокої, чекаючи з війни своїх батьків. Їхні татусі − герої, які захищали і захищають нашу країну, свої родини і всіх нас від агресора.
Змістовну святкову програму з піснями, віршами, сценками для дітей підготували учні церковної недільної школи під керівництвом Лариси Дідик.
На завершення зустрічі Святий Миколай щиро побажав усім миру, спокою, любові й злагоди, а кожній дитині зробив смачні подарунки – солодощі та фрукти,

Ольга СТАНКЕВИЧ,
начальник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи НЗ «Замки Тернопілля»

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *