Збаражани співпрацюватимуть з польськими побратимами

Делегація з польського міста побратима Збаража − Любомижа, яку очолив бургмістр Єслав Зєлковскій, зустрілася з представниками місцевої влади під час ділового візиту до нашого міста. У розмові про перспективи різносторонньої співпраці взяли участь міський голова Роман Полікровський, голова РДА Анатолій Качка, голова районної ради Світлана Боднар, а також директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук. Зокрема йшлося про впровадження програми обміну учнями шкіл та коледжів з метою взаємного ознайомлення культурними надбаннями, історією, сучасними традиціями Польщі та України.
Серед обговорюваних тем було і майбутнє партнерство міст-побратимів в галузі спорту (проведення спільних спортивних свят, турнірів, тренувань і т.ін), в економічному напрямку, яке передбачає залучення закордонних інвесторів до розвитку району, відкриття спільних підприємств різного профілю.
Учасники зустрічі поставили особливий акцент на співпраці в сільськогосподарській сфері, зокрема в садівництві, землеробстві.
Також обговорювалась можливість сприяння поляків у покращенні матеріально-технічної бази лікувальних закладів міста і району, які ще потребують сучасного високоякісного обладнання та медикаментів.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *