• vizitka (1)

Клуб Розвивайка – це цікаві та інтерактивні заняття на розвиток: уяви, пам’яті, логіки та мислення

Клуб РОЗВИВАЙКА – це цікаві та інтерактивні заняття на розвиток: уяви, пам’яті, логіки та мислення.
Діти віком від 1.5 до 4р. відвідують наші заняття в середу і суботу.
Для вашої малечі це країна гри і розвитку, саме тут вони пізнають нове і цікаве.
В прекрасній атмосфері затишного залу під час інтерактивних занять діти розвивають уяву та логіку, тренують пам’ять, активізують мислення та дрібну моторику, словом граються і розвивають свої творчі здібності і просто насолоджуються грою. Бо саме гра займає головне місце у житті дітей – це їх основна діяльність. Вона робить навчання цікавим, а значить і успішним. А ігри та вправи у групі із своїми ровесниками проходять набагато цікавіше та завзятіше, і відповідно мають набагато кращий ефект.
Наші заняття відбуваються в ігровій формі і тривають годину, годину п’ятнадцять . До трьохрічного віку дітки займаються разом з батьками. В цей період робимо акцент на взаємодію мами та дитини. А з трьох років діти займаються вже самі, а мамуся має час перепочити.
Працюємо з кольоровим піском, кінетичним піском, з хендгамом (розумний пластилін), пальчиковими фарбами, м’якими пазлами, дерев’яними вкладками та іншим цікавим матеріалом, що допоможе вашій малечі з цікавістю пізнавати світ.
Розвиваючі заняття для дітей допомагають малятам будувати стосунки зі своїми однолітками і дорослими людьми, м’яко і поступово готують їх до дитячого саду і до школи, малята знаходять своїх перших знайомих, друзів, звикають до порядку і повчальних видів діяльності.
Якщо і Ви хочете, щоб Ваша дитина весело і з користю провела час телефонуйте (098)02-66-888.

Граємось та розвиваємось разом!

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>