Інтелектуально-патріотична гра об’єднала збаразьких старшокласників

 

11 лютого в Збаразькій ЗОШ№2 відбулася інтелектуально-патріотична гра «Я люблю Україну». Ініціатором проведення гри став учнівський парламент другої одинадцятирічки разом із педагогом-організатором Аліною Адамович. Школярі розіслали листи із запрошенням взяти участь у грі своїм одноліткам в усі школи міста.
Таким чином були сформовані три змішані команди з представників ЗОШ №1, ЗОШ №2 та ЗОШ №3. У кожній команді було по шість учасників, які розмістилися за трьома столами. Для кращої ідентифікації гравців, кожна команда отримала свою назву – сині, жовті та синьо-жовті. Усі учні, які брали участь у грі, були у вишиванках, що неабияк додало заходу врочистості та патріотичності. Оцінювало кмітливість та обізнаність гравців спеціально створене журі, до складу котрого увійшли запрошені гості – методисти райметодкабінету Марія Славута та Марія Гонта, педагоги-організатори з першої та третьої шкіл Збаража Ірина Григоринська та Ольга Садова, а також на правах господарів змагання другу школу у суддівській колегії представляла директор закладу Ганна Альохіна.
У захоплюючій грі школярі мали змогу не лише розважитися, але й продемонструвати свої знання з різних галузей – історії, географії, літератури, української та англійської мов, свою ерудицію та кмітливість, співочі та хореографічні таланти, а на завершення гри усі бажаючі мали змогу взяти участь у танцювальному флешмобі.
В результаті напруженої боротьби перемогла дружба. Марія Славута подякувала організаторам та учасникам інтелектуально-патріотичної гри, педагогічному колективу другої школи за їх креативність та активність і вручила командам грамоти від відділу освіти райдержадміністрації.
Громадська активістка, вчитель історії другої школи Марія Багрій, користуючись нагодою, що в актовому залі школи знаходилася чимала шкільна братія, закликала учнів збаразьких шкіл долучитися до масових заходів з вшанування Героїв Небесної сотні Устима Голоднюка та Назара Войтовича у річницю їх загибелі під час революції Гідності, які відбуватимуться з 18 по 20 лютого цього року у Травневому та у Збаражі.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *