День усіх закоханих у Кобиллі відзначали в оновленому клубі

У клубі села Кобилля відбувся вечір, «Все починається з любові», присв’ячений дню Святого Валентина. Знайти своє кохання у житті, щоб не розминутися із цим вічним, як світ почуттям, без якого не цвітуть сади, не гріє сонечко, без якого нема ні поета, ні героя, − цю тему оспівали юні аматори сцени.
Переповнений зал сільського клубу дарував щирі оплески, посмішки талановитим юним артистам, які полонили глядачів своєю виконавською майстерністю − Марії і Ангеліні Шафранським, Любомиру і Артему Вовчукам, Ользі і Тетяні Цвях, Володі Різничку, Василю і Вікторії Бутрин, Любі Флис, Галині Шульган, Ігорю Гою, Марії Ясінській, Віталію Мазурику, Тетяні Шафранській, Міранді Веренжак. Приємні враження в усіх глядачів викликав виступ молодіжного гурту «Без лишніх слів», ініціатором і керівником якого є студент Тернопільського музичного училища ім.Соломії Крушельницької Артем Вовчук. Святкове дійство провели Марія Олішевська і Василь Бутрин, автор сценарію Марія Шафранська, звукооператор Любомир Вовчук.
Свято відбулося в оновленому приміщенні клубу. Ремонт сільського закладу культури вдалося зробити завдяки допомозі ПрАТ «Зернопродукт МХП», «Рідний край», яке орендує землі у селі. Його керівник Володимир Прокопчук виділив на потреби клубу 33 тисячі гривень, за ці кошти придбали «Болер’ян» для опалення приміщення (8 тис.грн.), закупили нову музичну апаратуру за 19 тис.грн. До речі орендарі надали кошти і транспорт, щоб привезти її із Дрогобича. Долучились до роботи і небайдужі односельчани, пошили нові завіси, упорядкували приклубну територію, бо десятки років для клубу не було виділено жодної копійки.
Велику допомогу надала адміністратор товариства Ольга Цвях. Консультували і допомагали у придбанні апаратури працівники РБК Руслан Ліщишин і Сергій Рогівський .
На святковий вечір приїхали представники фірми − генеральний директор Сергій Прокопчук, Катерина Панасюк, Роман Іваськів. Гості відзначили, що, напевно, на шоу «Україна має талант» нема стільки талантів, як у Кобиллі.
Тож нехай у ваших серцях, шановні гості і юні аматори сцени, живе любов, а з нею віра і надія − ось ті крила, що тримають людину у житті. Хай всіх у житті обминає сум нерозділеного кохання. Хай воно завжди буде взаємним, світлим і щирим, а покровитель закоханих святий Валентин вимолить у Бога добру долю і щастя всім.

Ярослава МИХАЙЛІВ,
с.Кобилля.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *