Для Небесної сотні – свіча пам’яті

Пам’ять загиблих героїв Небесної сотні збаражани вшанували 20 лютого під час акції «Свіча пам’яті», організованої лідерами учнівського самоврядування районної ради старшокласників «Голосок», адміністрацією районного комунального Будинку дитячої та юнацької творчості.
Старшокласники із своїми наставниками, молодь, представники районної влади, священнослужителі, небайдужі люди різного віку та професій, родичі загиблих на Майдані прийшли суботнього вечора на центральний майдан міста ім.І.Франка, щоб помолитись за тих, хто два роки тому, під час революції Гідності загинув від куль снайперів, за тих, хто безстрашно зробив виклик тодішній українській владі, заявивши про бажання жити гідно, як належить вільній європейській людині.
На асфальті миготіли сотні вогників-лампадок, виставлених руками вдячних збаражан на написі «Слава героям Небесної сотні». Церковні дзвони закликали до спільної молитви, а відтак юні голоси виголошували гасла, прославляючи Небесну сотню, Україну, її героїв.
На завершення над полум’яним написом полинув Гімн України, який спільно виконували усі присутні, поклавши руку на серце, із задумою та надією в очах.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *