• мріяDSC07757

«Мрія» підтримує освіту у Залізцях

Про забезпечення школи у Залісцях піклується Агрохолдинг «Мрія». За сприяння Компанії цього року придбали спортивний інвентар, матеріали для ремонтних робіт. А торік замінили майже усі вікна в приміщенні.
- Для навчального закладу коштом «Мрії» придбали 30 вікон та вхідні двері. Роботи зі встановлення завершені. І от у школі залишилося лиш 2 класи, що потребують оновлення. У порівнянні зі зробленою роботою – це дуже невелика частка. Тож ми вдячні за цю підтримку. В той же час вхідні двері в амбулаторію і чотири вікна замінили. Загальна вартість вікон майже 80 тис. грн.. Усю цю роботу бачить громада, – каже директор Залісецької ЗОШ Борис Сопіга.
А ще стали значно цікавішими заняття фізкультурою у школярів. Це також завдяки підтримці Агрохолдингу «Мрія». «Придбали м’ячі, ракетки, сітку. Все, що потрібно для повноцінних занять фізкультурою. Самі розумієте, коли нічим проводити заняття – діти не з таким захопленням займаються спортом» – додав Борис Сопіга.
Окрім того, Агрохолдинг виділив гроші на придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт. Адже, як зазначає сільський голова села Залісці Марія Копач, сьогодні сільська школа тримається на ентузіазмі батьків: «Дуже мале фінансування, тому намагаємося все покращувати своїми силами. Завершували ремонт внутрішньої вбиральні у школі».
У 2016 від початку року на підтримку громади Агрохолдинг виділив 13,5 тис. грн., з них майже 3,2 тис. грн. – на ЗОШ, 3 тис. грн. – на оплату роботи працівника, який займався наведенням благоустрою в населеному пункті, майже 5,9 тис. грн. – на організацію культурних заходів.
До слова, на цьому підтримка громади не завершиться. Адже Компанією передбачена щорічна виплата 100 грн за кожен гектар землі на соціальні ініціативи в населених пунктах.– Рік розпочався плідно, але попереду ще багато роботи. Ми і надалі відгукуватимемося на звернення громади. Адже це один із напрямків нашої роботи – втілення соціальних проектів. Зважаючи на те, що Агрохолдинг «Мрія» орендує в селі Залісці більше земель, ніж в інших населених пунктах кластеру (понад 1200 га), цього року благодійна допомога на потреби громади буде вагомою», – каже представник Агрохолдингу «МРІЯ» Микола Вальчук.

Прес-служба Агрохолдингу «Мрія»

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>