Котюжанин Юрій Хільчук став лауреатом Всеукраїнського фестивалю естрадної пісні у Києві

Українська пісня – чисте джерело української душі, оберіг добра і любові, миру і злагоди для кожної родини, що несе в душі українців надію, віру і любов. Ще одним яскравим підтвердженням цього став Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж-2016», який відбувся 17 березня у Києві. Для участі у конкурсі з усіх куточків України прибуло 86 виконавців, серед них— і наш земляк, котюжанин Юрій Хільчук, студент 5 курсу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.
Відеозапис концерту відбувався в Центрі культури і мистецтв Національного авіаційного університету. Художній керівник Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж-2016» − президент творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч мистецтв України Віктор Герасимов, ведуча концертних програм фестивалю − заслужена артистка України, актриса театру і кіно Лариса Недін, головний режисер-постановник − наш земляк, начальник відділу культури і туризму Збаразької РДА, заслужений працівник культури України Олег Гафткович. Юрій виконував дві пісні − «Їхали козаки» та «Чорна гора», з якою вийшов у фінал.
Надзвичайно приємно, що саме наш Юрій Хільчук удостоївся честі бути обраним до числа 16 учасників-конкурсантів, що взяли участь у гала-концерті «Пісенного вернісажу-2016», та виконати гімн фестивалю в дуеті із заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Світланою Дудко. Своїми піснями радували конкурсантів та глядачів такі відомі виконавці, як народний артист України Олег Дзюба, заслужена артистка України Анжела Вербицька, заслужена артистка естрадного мистецтва України Євгенія Бистрицька, лауреат міжнародних конкурсів Володимир Удовиченко та ін.
Нарешті, настав момент істини − церемонія нагородження переможців. Гран-прі конкурсу здобула учасниця з Кіровоградщини. Проте і Юрій Хільчук отримав високі бали, ставши лауреатом І премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж-2016». Вітаємо з перемогою, радіємо за Юрка, гордимося здобутком, з яким його привітав особисто народний депутат України Михайло Головко.
Дякуємо за фінансову підтримку в організації поїздки до Києва директору ТОВ «Славутич» Бориславу Довгалю та народному депутату України Михайлу Головку.
Приємно усвідомлювати , що живе українська культура, квітує талантами українська земля, не відвернулись люди від життєдайного мистецтва.

Ірина СЛАВУТА, методист відділу культури і туризму РДА

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *