У Гніздичненському навчально-виховному комплексі з’явилася «Веселка»

Ще одна дитсадкові група з’явилася на теренах Збаражчини. Минулого вівторка, 22 березня, у Гніздичненському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад» урочисто відкрили другу групу для дошкільнят, яку відвідуватимуть 22 хлопчиків та дівчаток чотирирічного віку. Перша група в цьому НВК запрацювала 1 вересня минулого року і прийняла 19 п’ятирічних малюків. Тож тепер більше чотирьох десятків юних мешканців Гніздичного, Чеснівського Раківця, Хомів мають змогу належно підготуватись до школи, гармонійно розвиватись завдяки кваліфікованим фахівцям.
− Відкриттю двох дошкільних груп, − відзначає директор комплексу Сергій Слівчук, − передувала велика підготовча робота. Минулоріч за програмою «Дошкільна освіта» з райбюджету було виділено 59 тис. 600 гривень. Завдяки цьому, ми змогли облаштувати туалети, зробити ремонти, закупити меблі, регульовані столи для занять.
Також закупили усе необхідне обладнання для кухні та пральні, порохотяг. Відкривши першу групу і маючи матеріальну основу для відкриття другої, ми продовжили розпочату справу. Завдяки підтримці районного керівництва, депутатів, сільського голови Віталія Бойка, з райбюджету ми отримали ще 26 тис.грн. та 20 тис.грн із бюджету сільської ради. Придбали ще 20 комплектів для спальні − від матрасів до покривал, докупили ще регульовані столи, необхідні шафи для одягу, для іграшок, словом, увесь необхідний інвентар. А батьки допомогли зробити косметичний ремонт в кімнаті. Так спільні зусилля увінчались успіхом, якого добивались кілька років.
З дітками працюють четверо вихователів, двоє помічників вихователів, музичний керівник, є кухар. Малюки харчуються три рази, оскільки перебувають у навчальному закладі цілий день. Сподіваюсь, що розпочата потрібна справа матиме успішне майбутнє. Адже у селі діток не бракує. До прикладу, трирічних малюків є 17. Тобто наступного року середню, щойно відкриту, групу «Веселка» буде кому поповнювати.
Успішної діяльності вихователям дошкільнят під час урочистого відкриття групи бажали і гості − голова районної ради Світлана Боднар, заступники голови Збаразької РДА Юрій Головатюк, Петро Тиньо, сільський голова Гніздичного Віталій Бойко, від імені батьків − Світлана Гончарук.
Нове поповнення садочка щиро вітали старші малюки з групи «Бджілка», які спеціально для цієї приємної події вивчили віршики, пісні і танці.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *