• DSC_0091
  • DSC_0092

Волонтери-збаражани з Неаполя передали у Штаб чергову посилку для воїнів

Попри затяжну війну з російськими окупантами, яку влада вперто називає антитерористичною операцією, всезагальну втому та зневіру, український народ, не зважаючи на зубожіння, продовжує підтримувати власну армію хто чим може, бо розуміє, що, крім них, більше цього немає кому робити. Вже два роки поспіль вимучені постійним недосипанням, холодом й війною хлопці в пропахлих порохом і потом камуфляжах, ціною власного здоров’я і життя боронять Україну та світ від терористичної держави №1 в світі, від кремлівської Росії. На жаль, рідна держава досі не спромоглася забезпечити своїх захисників усім необхідним, тому волонтерам ще рано «відпочивати на лаврах», вони не збавляють обсягів і темпів допомоги українській армії, й надалі забезпечуючи левову частину її потреб.
Кипить робота і у районному Штабі національного спротиву. Щодня в Штаб приходять люди, приносячи продукти харчування, засоби гігієни й інші необхідні для воїнів речі. Переказують кошти, привозять посилки із закордону. Днями українські заробітчани з Італії, що мешкають поблизу Неаполя, передали чергову посилку – 90 пар спеціальних шкарпеток для військових та 50 кілограмів макаронів, розповів голова Штабу Володимир Голоднюк.
– Вже більше року ми співпрацюємо із цією італійською волонтерською групою. Збаражани Олег Іващук, Тарас Сарабун та Сергій Бондаренко координують збір коштів серед наших заробітчан в Італії, закуповують за кордоном необхідні воїнам речі. Ми тут, в Україні, безпосередньо спілкуючись із воїнами по телефону та під час регулярних поїздок на Схід, у частини, на блокпости, усюди, де дислокуються збаражани, вивчаємо їхні потреби й разом із координаторами волонтерського руху за кордоном намагаємося їх задовольнити, – розповідає про співпрацю Штабу з італійськими збаражанами Володимир Голоднюк.
Він наголосив, що італійські помічники за посередництвом Штабу допомагають армії постійно і не лише продовольством та кавою, але й такими життєво необхідними на передовій речами, як радіостанції, біноклі, тактичні ножі, наплічники, спальники, військова амуніція, медикаменти у великій кількості. Тож і цього разу волонтери Штабу вдячні землякам з Італії за чергову передачу, зокрема й пану Зеновію та пані Наталії, котрі теж долучилися до волонтерської групи українців з Неаполя. Слова подяки за розуміння та допомогу волонтери районного штабу адресують також усім заробітчанам за те, що, перебуваючи далеко від рідного дому, у комфортабельних та ситих Америках-Єаропах, вони не забувають про свою батьківщину, і про те, що тут триває хоч і не оголошена, але від того не менш кривава й руйнівна війна, в якій вистоїмо та переможемо лише тоді, коли усі будемо разом й об’єднаємо довкола однієї мети свої зусилля, кожен на своєму місці – в тилу й на передовій – заради перемоги.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>