• DSC_0100

Очисні споруди у Збаражі незабаром запрацюють

На позачерговій сесії Збаразької міської ради, яка відбулась 12 квітня, депутати більшістю голосів надали згоду на прийняття безоплатно в комунальну власність територіальної громади Збаража об’єкта очисні споруди.

З метою належного утримання та експлуатації об’єкта його балансоутримувачем визначено комунальне підприємство «Збараж». Згідно з рішенням сесії, виконавчим комітетом буде затверджено склад комісії з прийому очисних споруд, яка й має здійснити його згідно з вимогами чинного законодавства. Також депутати дали дозвіл МКП «Збараж» на укладання договору оренди нежитлового приміщення будівлі «Енергокорпусу» виробничої бази монастиря бернардинів.
Прийняті рішення дадуть можливість розпочати пусконалагоджувальні роботи на очисних спорудах.
− Тепер, − відзначив начальник МКП «Збараж» Ігор Богайчук, − ми матимемо юридичне право укласти угоду з РЕМом про надання послуг з електропостачання даного об’єкта. Якраз тепер також є відповідні технічні умови − температура навколишнього середовища досягає 15 градусів тепла, що необхідно для початку процесу розмноження спеціальних бактерій, які беруть участь в очищенні стічних вод.
− Довкола будівництва очисних споруд, − зауважив міський голова Роман Полікровський, − було чимало неоднозначнних розмов. Міську раду дехто звинувачував у розкраданні коштів, виділених на зведення цього об’єкта, у якихось неймовірних зловживаннях. Хочу підкреслити, що такі закиди абсолютно безпідставні. Адже міська рада не мала ніякого доступу до коштів, навіть не була ні замовником будівництва, ні розпорядником коштів. Будівництво замовляло управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації, виконавці робіт були визначені згідно з необхідними процедурами. Кошти були виділені з фонду регіонального розвитку районного та міського бюджетів, згідно з умовами співфінансування. Тож тим людям, які свідомо чи не свідомо поширюють неправдиві чутки, варто задуматись над їх достовірністю і пам’ятати про відповідальність за сказане.
Під час сесії з депутатським запитом виступив Петро Напованець, який порушив проблему захаращення берегів річки Гнізної на території Збаража та Залужжя, а також нагадав комунальному підприємству «Добробут» про відсутність вуличного освітлення на частині вул.Л.Українки.
Продовжуючи тему благоустрою, Роман Полікровський подякував мешканцям вул.Прашка, депутатату Світлані Світличній, які утримують свою вулицю у зразковому стані та закликав усіх депутатів організовувати мешканців на толоки, слідкувати, щоб біля своїх садиб люди не складували каміння, пісок, інші будівельні матеріали, які заважають руху транспорт, і зокрема сміттєвивізним машинам.
Після сесійного засідання депутати склали пожертви на потреби Товариства Червоного Хреста − 770 гривень, відгукнувшись на звернення голови РО ТЧХ Марії Милян , яка нагадала про необхідність творити милосердні діла, особливо тепер, коли проходить місячник ТЧХ і наближається велике християнське свято Великдень. Дванадцять депутатів міської ради того дня вступили у члени Товариства Червоного Хреста і отримали членські квитки.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>