• DSC_0586
  • DSC_0592
  • DSC_0599
  • DSC_0589
  • DSC_0582

У Збаразькому замку відбулася міжнародна наукова конференція з туризму

 

Впродовж двох днів 12-13 травня Збаразький замок став локацією для проведення міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Міжнародний бізнес і туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», ініційованої Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина та кафедрою міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ. Урочисте відкриття конференції відбулося 12 травня у приміщенні органного залу на території замкового палацу. Участь у конференції, окрім студентів ТНЕУ, взяли представники Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Львівського державного університету фізичної культури, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Привітати молоду генерацію науковців та послухати академічні роздуми про те, яке у них бачення розвитку туристичної галузі, прийшли начальник відділу туризму Тернопільської облдержадміністрації Назар Яворський, керівники Збаразької райдержадміністрації – перший заступник голови РДА Юрій Головатюк, начальник відділу економічного розвитку та агропромислового комплексу райдержадміністрації Олег Дрібніцов, заступник начальника економічного відділу та інфраструктури Роман Токар, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу, заступник генерального директора НЗ «Замки Тернопілля» Руслан Підставка. Модераторами і водночас науковими арбітрами конференції були директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, канд. екон. наук, доцент Ігор Таранов та завідувач кафедри міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ, канд. екон. наук, доцент Анатолій Тибінь.
Усі доповіді молодих науковців зводились до одного – без інноваційного, нестандартного, високотехнологічного підходу у туристичній діяльності марно сподіватися на туристичний бум та інвестиції. Високоякісні дороги, транспортне сполучення, комфортабельне проживання, сервіс, інфраструктура загалом, з якими у нас, м’яко кажучи, не зовсім все добре, для сучасного туриста – незаперечна аксіома. Попри це комфортного побуту із стандартним пакетом розваг та екскурсій для сучасного туриста на сьогодні вже замало, його треба вразити та зацікавити новими послугами, оригінальністю та ексклюзивністю, а без використання сучасних інформаційних технологій в сфері туризму не обійтися. З огляду на це, креативне студентство пропонує розробляти віртуальні мандрівки, сприяти караванінг-туризму, а для цього найперше відремонтувати дороги, активніше популяризувати фестивальний, рекреаційний, екстремальні види туризму, створювати різноманітні інноваційні кафе, розвивати екологічне підприємництво та «зелену економіку» тощо.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>