Сорок п’ятий випускний вечір відбувся для учнів Решнівської школи

Десятого червня відбувся 45-ий ювілейний випускний вечір у селі Решнівка. Учні залишили школу, неначе вилетіли з гнізда «несміливі пташенята».
Вони кажуть, що так довго чекали цієї миті! Та коли вона настала, то їм не вірилося, що роки навчання промайнули, як короткі дні, і залишили після себе теплі, приємні спогади. За цей час вони не раз виступали на сцені, брали участь у концертах, конкурсах та олімпіадах. Не обходилося і без розчарувань, але їх завжди підтримували вчителі.
Лунала музика. Зал був заповнений гостями, батьками, які сиділи з високо піднятими головами — гордилися своїми дітьми.
Директор школи Ярослава Давимука вручала свідоцтва випускникам, але вони не хотіли по них іти. Вони прагнули ще хоч трішки побути учнями.
Завідуюча сільським клубом Оксана Павлусяк, привітавши випускників, подарувала школі чудовий альбом – пам’ятку випускників різних поколінь села Решнівка.
Сільський бібліотекар Ніна Шевчук, зачитала напам’ять поезії, які сама написала, і вручила випускникам книжечки під назвою «Село моє — для мене ти єдине».
Після офіційної частини свята відбувся концерт. Виступи були майже бездоганні, виконувалися поезії та пісні англійською, німецькою, польською, французькою, італійською та іспанською мовами.
Свято тривало, учні школи активно відпочивали. Вони сміливо вітали винуватців дійства, навіть склали для них астрологічний гороскоп на майбутнє.
Родзинкою стало виконання сімейної пісні дітей та їхніх батьків, неперевершений вальс випускників, а також український танець від наймолодших школяриків.
Наприкінці свята випускники з гордістю заявили, що завжди пишатимуться тим, що були учнями цієї школи.
Здається, навіть погода підігравала почуттям випускників. Під час урочистої церемонії сонце світило особливо, а коли випускний вечір підходив до завершення, небо раптом стало похмурим і заплакало рясним дощем.

Наталя АРЕНДАРЧИК,
класний керівник

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *