Збаразькі рятувальники «гасили пожежу» в оздоровчому таборі «Сокіл»

 

Восьмого липня ДПРЧ-4 та Збаразький РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області провели тактико-спеціальні навчання та акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» у літньо-оздоровчому таборі «Сокіл», в с. Чорний Ліс.
Під час навчань рятувальники евакуювали дітей, які знаходились у таборі, та загасили умовну пожежу. Працівники служби порятунку провели також акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», під час якої розповіли дітям про пожежно-технічне обладнання, яке знаходиться на озброєнні у підрозділів ДСНС України, показали, як працюють на практиці окремі пристрої та технічні засоби. Також рятувальники розповіли про наслідки, які можуть статися при необережному поводженні з вогнем, необачному відпочинку на водних об’єктах, у лісових масивах, розказали про необхідні заходи, щоб уникнути лиха. На завершення акції рятувальники дали дітям можливість попрацювати із пожежним стволом, імітуючи гасіння умовної пожежі.
Дані заходи проводяться з метою набуття працівниками служби порятунку навичок щодо гасіння пожеж, успішного застосування їх у реальних ситуаціях для забезпечення швидкої ліквідації надзвичайної ситуації (пожежі) та евакуації людей, навчання дітей правил безпечної поведінки у повсякденному житті.

Ігор ВАВЕРЧАК, начальник
Збаразького РВ У ДСНС України
у Тернопільській області

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *