• DSC_0101
  • DSC_0095
  • DSC_0094
  • DSC_0103

Депутати внесли зміни до районного бюджету

На пленарному засіданні сьомої сесії районної ради 5 серпня, яке провела голова районної ради Світлана Боднар, депутати розглянули 43 питання, серед них – про затвердження угод про надання субвенцій районному бюджету із бюджету сільських рад району; про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2016 року; про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2-й квартал 2016 року; про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік; про затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок на території Збаразького району.
На початку роботи сесії до присутніх звернувся в.о.військового комісара Збаразького військкомату Петро Сирко, закликавши усіх уповноважених осіб, зокрема сільських голів організувати належним чином набір на військову службу за контрактом. Адже наразі за цим показником район займає передостаннє місце в області після Тернополя. Петро Сирко розповів про переваги контрактної служби у війську − грошове забезпечення від 7 тис.гривень, соціальний пакет для контрактників та членів їх родин. За словами в.о. військового комісара, 44-та артилерійська бригада, де пропонують служити нашим землякам, дислокується у місті Старобєльськ − це за 200 км від лінії зіткнення, однак входить у зону АТО, отже, військовослужбовці матимуть статус учасника АТО. Щодо побоювань потенційних контрактників та їх родин стосовно ризиків контрактної служби, Петро Сирко навів промовисті статистичні дані: за два роки у зоні АТО загинуло 83 мешканців Тернопільщини, а за 2015 рік 339 − в автокатастрофах.
На пропозицію депутата Романа Обізюка депутати включили до порядку денного сесії питання про звернення жителів Максимівки щодо забруднення товариством «Новагріс» земельної ділянки отрутохімікатами та підтримали це звернення голосуванням.
Також вони проголосували за два звернення − до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо повернення пільгової ціни на газ та невідкладне скасування рішення стосовно підвищення тарифів (ініційоване фракцією партії «Батьківщина») та аналогічне − щодо заборони збільшення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги, газ та електрику (ініційоване фракцією радикальної партії).
До слова, депутатський корпус районної ради поповнився ще одним депутатом − ним став свободівець Володимир Флінта замість свого однопартійця Назара Демчука, який склав депутатські повноваження.
В ході сесії депутати затвердили також низку районних програм.
Керуючись рішенням районної ради від 15 квітня 2016 року, народні обранці проголосували за звільнення з посади директора редакції Збаразького районного комунального радіомовлення Надії Горбатової у зв’язку з ліквідацією юридичної особи редакції районного комунального радіомовлення.
Після активного обговорення питання про реорганізацію хірургічного відділення Збаразької ЦРКЛ, необхідність якої вкотре аргументовано доводили начальник відділу охорони здоров’я Олег Щуцький, в.о.головного лікаря Валерій Суконик, депутат районної ради, директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук, депутати більшістю голосів підтримали це рішення.
Однак, коли настав час проголосувати за рішення про утворення акушерсько-гінекологічного відділення Вишнівецької районної комунальної лікарні в складі 10 гінекологічних ліжок та 6 пологових ліжок шляхом скорочення 10 травматологічних-реабілітаційних ліжок та 4 пологових ліжок, депутати від фракції «Добрий самарянин» заявили, що підтримають це рішення лише за умови, що у ньому взагалі не йтиметься про акушерсько-гінекологічне відділення, а буде скорочено тільки травматологічно-реабілітаційні ліжка. У такій редакції питання й було проголосоване.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *