День села у Залісцях зібрав родини у дружнє коло

Четвертого серпня у мальовничому селі Залісці відбувся святковий концерт з нагоди Дня рідного села, якому виповнилося 305 років. Наше село багате історією, талановитими людьми та героями рідного краю.
Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Залісчанка” (керівник – Галина Шляхтюк), солісти Аліна Карпець, Катерина Бабак, сестри Марцинюк та Гарасим, дівочий вокальний ансамбль, а також чарівні дівчатка танцювального колективу “Перлина” з композицією “Українська хустина”, читці та автори віршів.
Розвагою для наймолодших гостів свята стали ігри на надувній гірці, стрибки на батутах, розіграші призів, конкурси, лотереї. Серед переможців – Ніна Сенчишин – маленька Міні- міс Залісці-2016, Катерина Бабак – у номінації кращий соліст. Окремою нагородою відзначено садиби взірцевого порядку , а також проведено спортивні змагання серед силачів.
Ніхто не залишився без подарунків, фінансування яких здійснило фермерське господарство, яке у цьому році розпочало орендні земельні правовідносини на території сільської ради. Особливою увагою та щирими словами привітань відзначили ряд жителів села за різними категоріями. Та не тільки словами. Більше 60 залісчан отримали пакуночки подарунків від орендаря земель – ФГ “БІО-ЗБАРАЖ” – братів Юрія та Ігоря Дмитришиних, народного депутата України Михайла Головка. Серед них: новонароджені та однорічні дітки, ювіляри, яким виповнилося 50 років, старожили села, молоді сім’ї та ті, які святкують срібні та золоті весілля.
Напевно, найбільше слів вдячності лунало на адресу хлопців, які захищають рідну землю на сході нашої Батьківщини. На жаль, не всі з них повертаються до рідної домівки. Ось і Залісці не дочекалися свого героя – Андрія Чабана, який у боротьбі за незалежність, мир та спокій у рідній державі віддав своє життя. Героя-односельця та всіх полеглих вшанували хвилиною мовчання.
Щиро вдячні жителям села за теплу атмосферу, активну участь, а спонсорам – за фінансову підтримку. Надіємось, це свято стане гарною традицією, вона збиратиме у дружнє коло всі сім’ї й родини. Слава Україні!

Галини ШЛЯХТЮК, с. Залісці

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *