Біля козацької могили у Нижчих Луб’янках лунала авторська патріотична пісня

Урочистості з нагоди 25-ї річниці Незалежності України відбулися в с.Нижчі Луб’янки 21 серпня.
Після недільної Служби Божої у церкві процесія на чолі з настоятелем Михайлом Коцковичем, хористи з хоругвами, синьо-жовтими прапорами вирушили до Козацької могили, де традиційно з 1992 року, відколи спорудили пам’ятник, проходять усі громадські зібрання в селі. Там священик відслужив заупокійну панахиду за загиблими козаками, пом’янули також борців за волю України в усі історичні епохи − від сивої давнини до сучасності.
Сільський голова Василь Таращук та о.Михайло Коцкович звернулися до односельців з патріотичними промовами. На тлі пісні у виконанні Люби Кучми молодші школярі продемонстрували танцювальну композицію із синьо-жовтими стрічками.
Уже вдруге на урочистостях з нагоди дня народження України виступила наша односельчанка Зеновія Кравчук із своїми авторськими віршами патріотичного спрямування. Життєві обставини змусили жінку поїхати на заробітки за кордон, як і мільйони українців. Тугу за Батьківщиною вона виливає у зворушливих поетичних рядках. Недавно пані Зеновія видала збірку власних віршів і подарувала примірники книги односельцям. Поділилася своїми емоціями, втіленими у поетичну форму, і мешканка Нижчих Луб’янок Галина Сас.
Усю святкову програму супроводжував сільський мішаний хор. Пісенні, поетичні, танцювальні номери чергувалися із стрілецькими, повстанськими піснями, які прославляли героїв України.
Сценарій та програму свята підготували старшокласниці Нижчелуб’янківської школи Люба Кучма та Ірина Кальба, вони ж майстерно вели концертне дійство.
Завершальним акордом урочин стали пісня «О, Україно, о люба ненько» та величаве «Многая літа» на мотив цієї пісні.
Жанна ГЕТЬМАН,
художній керівник Нижчелуб’янківського будинку культури

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *