З Україною в серці співають залужчани

З нагоди Дня Незалежності України в районі відбулась низка яскравих мистецьких дійств. Не були винятком і села Залужжя та Івашківці.
Завідувачі клубними закладами цих сіл Надія Панахида та Оксана Бай зорганізували концерт «З Україною в серці», в якому задіяли талановиту юнь та дорослих. Місцеві аматори демонстрували свої непересічні таланти почергово на сценах обох клубів.
У тригодинній концертній програмі вдало переплітались пісні і вірші, танець і гумор, тужливі та життєрадісні моменти, як віддзеркалення сьогоднішньої непростої дійсності. Згадуючи загиблих героїв на сході України та живих захисників Вітчизни, виступив отець Богдан Статкевич, який відвідує бійців на передовій лінії фронту і як капелан допомагає їм скріплювати бійцівський дух. Із сільської ради було призвано в зону АТО 27 осіб, які гідно виконали свій обов’язок перед Батьківщиною. На їх адресу від учасників концерту, земляків линули щирі слова вдячності, а в дарунок – красиві пісні.
– Ми щиро вдячні, – відзначили організатори свята Оксана Бай та Надія Панахида, – усім нашим артистам – і школярам, студентам, дорослим, які доклали зусиль до проведення концертного дійства? – аматорам Софії Іваськевич, Софії Братусь, Марійці Горішній, Інні Кривенькій, Віті Івановій, Мар’яні Демчук, Ірині Демків, Іванці Данилевич, ведучій Світлані Демчук. Також варто згадати і нашу землячку Лесю Апостол, яка, будучи на заробітках в Італії, склала вірш в пам’ять загиблих воїнів, а прочитала його її внучка Софійка Братусь.
Особливо чарівним був виступ залужанського тріо у складі Уляни Демків, Зоряни Йордан, Оксани Берекелі з акомпаніатором Андрієм Канасом.
Варто згадати і гумориста Андрія Лишака, солістку зі Ст. Збаража Світлану Прокопчук, виступ якої став справжньою неповторною родзинкою свята. Також порадував нас танцювальний колектив учнів Залужанської ЗОШ (керівник Галина Колодій), який запросила до нас на святкування Світлана Мшанецька.
Окрім цих чудових артистів, слова вдячності заслужили і директор Залужанської школи Володимир Фецович, який посприяв в озвученні заходу ,та вчителі Павло Ничка, Наталія Заровенна.

Ярина ОЗИМА

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *