• dsc_0054

Держслужбовців навчили надавати першу допомогу

Навчання з надання першої допомоги потерпілому провели працівники Збаразької РО ТЧХ для держслужбовців у залі засідань райдержадміністрації та районної ради у вівторок, 13 вересня.
Захід місцеві червонохрестівці приурочили Всесвітньому дню надання першої медичної допомоги, який світ з ініціативи Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця традиційно відзначає у другу суботу вересня.
Про важливість володіння навичками першої допомоги постраждалим від нещасних випадків розповіла слухачам Галина Кінь, а патронажні медсестри РО ТЧХ Ірина Горошко та Марія Радьо продемонстрували, як практично поводитись кожному у надзвичайних ситуаціях, як допомогти потерпілим, які при свідомості, чи без, які кроки зробити для припинення кровотечі чи при ознаках удушення.
Учасники навчань мали нагоду спробувати самостійно виконати штучне дихання та непрямий масаж серця на спеціальному муляжі − манекені, виміряти кров’яний тиск. Водночас з проведенням навчань червонохрестівці оголосили про збір благодійних коштів для 17-річного важко хворого мешканця села Дзвиняча.
Такі навчання червонохрестівці проводять впродовж останніх років для усіх бажаючих. Тож охочі отримати навички надання першої допомоги можуть звернутись до районної організації ТЧХ.
Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *