Святкування ювілею Незалежності у школі Малих Вікнин

Знову шкільний дзвіночок скликає дітей на уроки, а надворі ще спекотні погожі дні, літній настрій і барвисті вишиванки. Літні канікули для школярів невеличкого села Малі Вікнини на Збаражчині промайнули швидко та весело. Адже нудьгувати було ніколи. Попри те, що діти відпочивали на морі, допомагали дорослим і займалися своїми дитячими справами, вони ще й активно підготувалися до святкування 25-ї річниці Незалежності України. Разом із Андрієм Кушніруком запросили до святково прикрашеної зали сільського клубу своїх батьків, дідусів і бабусь, друзів та односельців на урочисте дійство «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, любима земля». Завдяки вправному керівництву Андрія Петровича, який щойно приступив до роботи завклубом, і підготовлене свято стало його візитівкою, невеличка зала наповнилася не лише квітучими вишиванками та святково вбраними глядачами, а й патріотичним, піднесеним духом. Адже слова диктора: «Вишита колоссям і калиною, вигойдана співом солов’я, зветься величаво – Україною – земля зачарована моя»,―
були не просто красивими словами, вони зачепили душевні струни кожного присутнього та налаштували на роздуми і сприйняття не тільки концертного дійства, а й пізнавальної інформації про символи України, людську гідність, моральні та культурні цінності кожного.
Ведучі свята Таня Тарасюк і Валя Самойленко розповіли про роки незалежності України, нелегкі часи її становлення та звитягу українського народу. Дорослі й діти урочисто проспівали Гімн держави та хвилиною мовчання вшанували тих, хто, захищаючи неньку-Україну, не повернувся «на рідний свій поріг, до батьківської лагідної хати». А все це перепліталося, немов живий віночок, дзвінкоголосими піснями, веселими гуморесками та запальними танцями. Юні артисти проявили усі свої таланти. Дивували чарівним вокалом Софійка Горошко і Вікторія Діментьєва, Таня Шарка і Діана Поліщук, Яна Флорчук і Вікторія Дубова, Христинка Петрашкевич, Валя Самойленко та Василинка Поліщук; маленькими соловейками виспівували Діма і Тамара Барчуки. Гуморесками розважали Таня Шарка, Роман Діментьєв та Софійка Горошко. Витанцьовували Максим, Антон і Ангелінка Поліщуки, Христинка Нечипорук, Яна Діментьєва, Богдан Коляда та інші. Роман Діментьєв також прочитав вірш «Мамо, не плач…».
Непомітно минув час, свято закінчилось, але тільки для дорослих. Діти гуртувалися на дискотеку, яку влаштовував для них щонеділі протягом літа Андрій Кушнірук.

Надія Тарасюк, член НСЖУ

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *