У Залужанській школі висадили клумбу-тризуб

В рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України та з метою патріотичного виховання у Залужанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 1 до 9 вересня відбувсяТиждень Незалежності України. Розпочався тиждень першим уроком у 1-4 класах на тему: «Це наше і це твоє», та у 5-11 кл. − «Від проголошення Незалежності до нової України». Учні та вчителі напередодні Дня знань висадили клумбу з квітів у формі Державного Герба України − тризуба. Відбулася відеомандрівка мальовничими куточками нашої держави «Україна – моя країна», а також День вишиванки «Вишиванко моя, вишиванко!» під гаслом – «Вишиванка – не дрескод, її носить патріот» , відеоурок «Тернистий шлях та велика ціна здобуття Україною її незалежності», конкурс малюнка «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна», акція «Лист моєму воїну-захиснику». Надзвичайно захоплююче пройшла вікторина «Ігри патріотів». Учасники та глядачі отримали безліч вражень від цікавих конкурсів, а також проявили свої знання в галузі українознавства. Також під час урочистого закриття тижня відбувся флешмоб «Ми всі − діти України» − спільним виконанням пісні «Оберіг» та складанням Прапора України з дитячих малюнків жовтого та блакитного кольорів.
Україна зараз, як ніколи в своїй історії, перебуває на переломному етапі розвитку. Саме тому головним завданням сучасної школи є формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави .
І це не просто вибір політичної орієнтації, це – вибір цивілізаційний, ментальний. Бо від того, витримаємо ми виклик часу чи зламаємось, буде залежати наш розвиток на тривалий період в майбутньому і навіть саме існування України та українців, адже недостатньо здобути Незалежність, треба навчитися бути гідними її.
Ірина БІРКОВА,
заступник директора школи з виховної роботи

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *