• dsc_0248
  • dsc_0253
  • dsc_0254
  • dsc_0242
  • dsc_0251

Збаразькі футболісти перемогли тернополян

Команда юних футболістів Збаразької РК ДЮСШ перемогла у міжобласному турнірі з міні-футболу, який відбувся у Збаражі 17 вересня на центральному стадіоні міста. У змаганнях, які започатковані три роки тому і традиційно відбуваються з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, взяли участь чотири команди початкуючих спортсменів 7-8 років з Тернополя, Золочева, Шумська та Збаража.
Під час урочистого відкриття турніру привітали учасників змагань директор Збаразької РК ДЮСШ Ігор Патроник, методист райметодкабінету Віталій Гуголь та роздали спортсменам подарунки від спонсорів − пакунки з водою та солодощами.
Сорокахвилинні матчі тривали під гучні вигуки уболівальників, серед яких значну частину складали батьки та мами.
Матусі з захопленням спостерігали за вправністю та спритністю майбутніх зірок футболу і неприховано раділи. − Мій син Роман, − відзначила пані Ірина, − рік займається у тренера Михайла Михайловича Кузьми, дуже відповідально ставиться до тренувань, ніколи їх не пропускає, адже мріє стати футболістом. Ніколи не скаржиться, що йому важко.
Я задоволена, що наші діти не сидять в комп’ютерах, а завжди в русі, зайняті улюбленою справою.
Пані Леся, мама третьокласника Назарчика, солідарна з такою думкою.
− Я переконана, що спорт дуже добре розвиває наших дітей, − каже шанувальниця спортивних занять, − спорт, до того ж, заохочує до дисципліни. Син знає, що і коли він має робити, день у нього чітко організований. Хлопчики дуже люблять свого тренера, Михайла Михайловича, який має підхід до кожного, любить їх та вміє зацікавити.
А четвертокласник Святослав Нечай не уявляє себе без гри. − Футбол дуже люблю грати, − каже хлопець, − він мені подобається більше, ніж уроки в школи. І команда в нас дуже дружна.
− Діти люблять займатися, − каже їхній тренер з 15-річним стажем Михайло Кузьма, − тому, що ми допомагаємо у здійсненні їхніх мрій стати футболістами. Футбол − це гра №1, розвиває силу, витривалість, командний дух. Наші вихованці беруть участь в чемпіонатах України. Кращі − переходять у такі футбольні клуби, як «Карпати» (Львів), у Луцьк, Тернопіль. Займаються у нас і дівчата. 14 вересня юні футболістки брали участь в Кубку області і зайняли четверте місце серед 14 команд.
Тож запрошую до нас усіх бажаючих. Зараз якраз набираємо дітей 1-4 класів. Бажаючі можуть звертатись у понеділок, середу та п’ятницю о 15 год. Займаємось ми на центральному стадіоні.
Повертаючись до змагань, варто відзначити, що збаразька команда стала переможцем, вигравши з рахунком 3:2 у Тернополя, хоча спочатку програвали 2:0. На другому місці команда Тернополя, третіми стали спортсмени з Шумська, а Золочівські − на четвертому місці. Юні футболісти отримали кубки, грамоти та медалі, призи від спонсорів змагань.
− Сприяли у проведенні заходу, − відзначив Ігор Патроник, − підприємці Сергій Совик та Олег Івасик, за що їм велика вдячність від організаторів заходу − РК ДЮСШ, відділу у справах сім’ї молоді і спорту РДА.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *