• apkyzdvmxi0
  • wnwonwsii78

Збаразькі освітяни – срібні призери Кубка області зі спортивного туризму

Команда вчителів Збаразького району у складі Василя Стельмащука, Ігоря Поповича, Олександра Войткова, Тетяни Швець, Олега Єфимчука, Романа Сисака, Олександра Лобаса, Назарія Марцинишина взяла участь у ХLVІ Кубку з видів спортивного туризму (пішохідний, велосипедний, водний) серед працівників освіти і науки Тернопільщини, присвяченого 150-річчю від дня народження українського греко-католицького священика, письменника, етнографа, громадського діяча, сподвижника шкільництва Миколи Дерлиці. Змагання проходили на околиці села Застав’є в урочищі Смолянка Тернопільського району з 15 по 17 вересня.
Мета змагань – впровадження у повсякденне життя працівників освіти і науки Тернопільщини спортивного туризму як впливового чинника у справі формування активної життєвої позиції особистості, вагомого фактора розвитку патріотичних, морально-вольових та фізичних якостей освітян.

Найкраще виступили вчителі-велосипедисти , які у видах − фігурне водіння велосипеда, тріал, велокрос були найвправнішими і зайняли І місце. Підтвердили свою майстерність і педагоги з виду пішохідний туризм, зайнявши в «Крос-поході» високе третє місце. Свою частку у перемогу внесли і учасники змагань з водного туризму .
У підсумку збаразькі освітяни завоювали друге загальнокомандне місце серед 17 команд області, за що були нагороджені грамотами, дипломами, медалями та Кубком.
За інформацією Збаразького БДЮТ

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *