• dscf4579
  • dscf4555

У День людей похилого віку червонохрестівці організували свято

Приємну задушевну зустріч зорганізували працівники РО ТЧХ та Збаразького територіального центру соціального обслуговування для своїх підопічних 29 вересня, напередодні Міжнародного дня людей похилого віку.
Затишна зала Збаразької міської ради зібрала понад три десятки поважних гостей, яких вітали інструктор з трудової адаптації Наталія Яцюк, директор центру Наталія Мандзюк, голова Збаразької РО ТЧХ Марія Милян, заступник міського голови Андрій Синчишин. Товариське спілкування учасників зустрічі супроводжувалось піснею, гумором, танцями. Зокрема, справжньою окрасою був виступ місцевого співака, композитора, аранжувальника Юрія Біркового, який радував слухачів чарівною українською та авторською піснею. Підопічний центру обслуговування Степан Цимбалюк, зберігши оптимістичний погляд на життя, розвеселяв присутніх жмутком гуморесок, підсолоджували атмосферу смачні наїдки, приготовлені дбайливими руками пані Лесі Папури. Не обійшлося без танців: кружляли у парах навіть ті, кому за 90.
− Цей захід, − відзначила Марія Милян, − ми змогли профінансувати завдяки благодійній допомозі наших колег з німецького міста Гундельфінген. Приємно, що людям сподобались такі зустрічі в родинному колі, вони стали активніше їх відвідувати і уже просять, щоб ми організували наступні. Значить, наші старання не пропали надаремно. Я вдячна міському голові Роману Полікровському, який люб’язно надає нам приміщення для таких заходів, нашому земляку Юрію Бірковому, який не шкодує часу, щоб подарувати старшому поколінню радість від його талановитої праці, завдячую і волонтеру, кухарю високого класу Лесі Папурі, без кулінарних шедеврів якої не обходиться жоден наш фуршет.
Бачу, що люди після цих заходів розцвітають душею, молодіють, стають більш відкритими для спілкування одне з одним, здружуються.
Вважаю, що рішення про співпрацю районної організації ТЧХ з територіальним центром обслуговування було правильним і воно дало добрі результати.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *