• dsc_0045
  • dsc_0098
  • dsc_0108
  • dsc_0110
  • dsc_0123

Вічною зорею світить над Землею вчителя ім’я

Напередодні свого професійного свята кращі представники освітянської спільноти Збаражчини, ветерани педагогічної ниви отримали грамоти від райдержадміністрації та районної ради, міської ради під час урочистостей, які відбулись у залі засідань адмінбудинку 29 вересня.
Двоє досвідчених педагогів з понад тридцятирічним стажем − методист райметодкабінету Олександра Солодовник та завідувач Коханівського садочка «Сонечко» Надія Демчук нагороджені відповідно грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації і обласної ради та управління освіти і науки ОДА.
Почесну грамоту від Міністерства освіти і науки України отримала завідувач ДНЗ «Сонечко» м.Збаража Лариса Галіяш.
Привітати поважну вчительську родину прийшли заступник голови РДА Петро Тиньо, голова районної ради Світлана Боднар, заступник міського голови Андрій Синчишин, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Світлана Демах.
Керівники не шкодували щирих теплих слів для людей найблагороднішої професії, у чиїх руках майбутнє української держави. Петро Тиньо відзначив, що владою на сьогодні багато зроблено в плані покращення матеріальної бази освітніх закладів району − проведено капітальні ремонти, реконструкції приміщень, облаштовано належні системи опалення в школах і т.ін, і надалі держава дбатиме про належні умови для навчання дітей і праці вчителів.
Світлана Боднар, вітаючи вчителів, відзначила, що праця освітянина, який є основою суспільства, заслуговує на вищу винагороду держави, ніж вона є тепер.
Світлана Демах назвала своїх колег людьми із золотою, щедрою, як осіння пора, душею, вартою усіх квітів землі.
А ветеран освітянської галузі, колишній директор Романовоселівської школи Марія Лопух звернулась до очільників шкіл з висоти свого 46-річного педагогічного досвіду, з яких 32 − директорський. − Спасибі вам, − сказала Марія Максимівна, − за ту нелегку ношу, яку ви взяли на себе, і зичу кожному вчителю, щоб у нього знайшовся хоча б один учень, який через роки після закінчення школи пам’ятав би його і сказав: «Учителю, перед ім’ям твоїм схиляю голову і стаю на коліна».
У низку щирих вітань букети ніжних слів вплітали вихованці Чернихівської ЗОШ, які підготували чудове концертне дійство. Учні шостого класу виконували пісні, семикласниця Оксана Груб’як, читаючи вірш, зізнавалась:«Учителю! Твої уроки − то сплав любові і вогню, ти віддаєш жертовно роки без упереджень та жалю…
…До тебе йдуть у мріях діти −
Згораєш в буднях, як Ікар,
Навчивсь страждати і радіти,
І розкривать в них Божий дар».
Особливі слова для вчителів − людей з важливим покликанням дарували ведучі свята старшокласниці Ангеліна Кіт та Ілона Герасим’як. Дякували вчителям піснею тріо учнів у складі Олега Скалецького, Дмитра Забронського, Дмитра Білика. Читали вірші Анастасія Вонсач, Марічка Афоненкова, Оксана Груб’як, Тетяна Шмігель. Співав для улюблених наставників четвертокласник Андрій Рогівський. Запальні танці різних народів виконували юні школярки, яких навчає керівник танцювального ансамблю Марія Черних. Під час веселого святкування учні згадали і тих вчителів, які зі зброєю в руках захищають рідну землю і їхнє щасливе дитинство. Слова вдячності звучали на адресу вчителів − учасників воєнних дій. Серед них Володимир Гришко, Олег Кубів, Руслан Іваськів, Микола Калайда, Михайло Лемешко, Микола Осецький.
Не лише вчителі, а й бібліотекарі, кухарі, техпрацівники – усі, хто робить школу затишним домом для дітей, працівники дошкільних закладів отримали в дарунок музичні вітання від підростаючого покоління, а також солістів РБК Руслана Лещишина, Сергія Рогівського. А підготували юних до виступу музичний керівник Олеся Зарічинська, педагог-організатор Оксана Кадюк, заступник директора з виховної роботи Лілія Вадуцька, директор школи Люба Добровольська, методисти райметодкабінету Марія Славута, Ірина Муравка. Усім, причетним до підготовки та організації свята, Світлана Демах висловила велику подяку за їхні таланти, старання та оригінальність сценарію.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *