• yzobrazhenye-635
  • yzobrazhenye-577

Вишнівецьке «Малятко» святкувало День дошкілля

30 вересня у Вишнівецькому ДНЗ «Малятко» відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського Дня довкілля. Для дітей, батьків та всіх працівників садочка організовано цікаву, змістовну концертну програму.
До всіх присутніх зі словами привітання звернулася завідувач дитсадка Оксана Дідик. Окремі слова вдячності вона адресувала педагогічним працівникам, які безпосередньо причетні до справи навчання та виховання дітей, наголосила, що бути педагогом − це високе покликання і почесна місія, адже від професіоналізму, терпіння і мудрості, пильної уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є − діти, а вони − це продовження життя і наша надія.
Привітав працівників садочка селищний голова Олег Стефанський. Він зазначив, що це свято − ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості. Олег Петрович наголосив, що у «Малятку» працюють люди, які дійсно заслуговують глибокої поваги за свою самовіддану працю. Голова вручив грамоту колективу дитячого садка за високий професіоналізм та невичерпну творчу енергію. В свою чергу завідувач подякувала голові та депутатському корпусу за цілеспрямовану роботу щодо розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази дитсадка.
Святкову канву свята продовжили дитячі віршики, дзвінкі голосочки доносили славу та шану нелегкій праці педагогів, діти дякували за щоденне тепло виховательських сердець. Вихованці старшої групи підготували гарні таночки та пісеньки. «Лібертанго «А.Пяццоли у виконанні музичного керівника Святослава Дідика та його колеги Віталія Іванчука нікого не залишили байдужими, примусили всіх глядачів замріятись та душевно відпочити.
На завершення свята зі словами вдячності до колективу дитсадка звернулися батьки Юрій Андрейців та Ірина Злубко.
Кожен працівник дитячого садка в цей день отримав можливість «піднятись на п’єдестал» і користуватись заслуженою повагою батьків, дітей, по праву приймати привітання та слова безмежної вдячності. Святкове дійство підготували вихователі Алла Філик, Інна Трибух, музичний керівник Святослав Дідик, хореограф Василь Головатюк.

Батьківський комітет старшої групи «Бджілка»
Вишнівецького ДНЗ «Малятко»

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *