Андрій Бербих у рідному селі виступив з патріотичним концертом

Святкова атмосфера панувала минулої неділі у Вищелуб’янківському будинку культури. В гості до свого рідного краю, своїх земляків із Львівщини з цікавою концертною програмою «Я з того краю» завітав Андрій Бербих з чоловічим ансамблем «Заспів» за участю лауреатів фестивалів Петра Юрчика, Віталія Іващука та заслуженого артиста України Володимира Коциловського.
Розпочався концерт зворушливим твором «Аллилуя», який вміло з піднесенням заспівував Андрій. Не залишив нікого байдужим виступ Закарпатського соловейка Михайла Дякуна.
Добру половину концертної програми належало виступати Володимиру Коциловському, який чудовим голосом і впевненістю підтвердив своє високе звання. Напевно, тільки Божий дар і творча праця може дозволити так віртуозно та майстерно виконувати свої твори на баяні, як це зробив Петро Юрчик, він же працює начальником Старосамбірського районного відділу культури. Різноголоссям, злагодженим чарівним співом відзначався виступ і самого квартету, що як і всіх, супроводжувався теплими оплесками вдячних односельчан.
Дуже зворушено із сльозами на очах сприйняли односельці неповторний виступ свого земляка Андрія Бербиха, який присвятив свою пісню побратимам, що загинули героїчною смертю в зоні АТО, відстоюючи цілісність України. Сам Андрій, як непересічна особистість, заслуговує на добре слово. Його люблять і поважають за скромність і людяність, побожність, активну участь в громадському житті і, звичайно, за високий патріотизм. Він ще влітку 2014 року, проявивши стійкість і незламність духу, пішов добровольцем із зброєю в руках захищати українські рубежі в зоні АТО в складі «Правого сектора» під командуванням Дмитра Яроша. Про те, що Андрій непересічна особистість і людина- універсал, засвідчує його професійна і творча діяльність. Працює чоловік директором будинку культури і вчителем музики в школі-інтернаті м.Хирів на Львівщині, одночасно є регентом місцевої греко-католицької церкви, у вільний час диригує двома мішаними хорами і чоловічою капелою, що налічує близько 80 чол. є членом районної організації Конгресу українських націоналістів, а також очолює районну спортивну організацію ім.Степана Бандери..
Теплими оплесками і багатоголосим «Многая літа» з участю всього залу завершилася концертна програма гостей із Старосамбірського району.
Директор Вищелуб’янківського сільського будинку культури Степан Верещак щиро подякував артистам за чудовий концерт, за ті неповторні хвилини, які вони подарували моїм односельцям, побажав їм подальших творчих успіхів, доброго здоров’я, щоб вони і надалі щиро пропагували неперевершену українську пісню. Сестри Іванка і Соломія Прокопович у вишуканих українських костюмах за добрим українським звичаєм вручили гостям із Львівщини коровай і квіти. Почесний голова районної управи Братства ОУН-УПА Ярослав Перчишин відзначив, що пісні, які прозвучали на концерті, збагатили нас духовно і налаштували високу патріотичну хвилю, зігрівали наші душі і серця. Він подарував гостям на згадку диск з піснями районного хору Братства ОУН-УПА.

Ігор БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *